Apple iPhone 7: ruszyła produkcja telefonu z dwiema kartami SIM

Apple iPhone 7: ruszyła produkcja telefonu z dwiema kartami SIM

Apple iPhone 7: ruszyła produkcja telefonu z dwiema kartami SIM
Źródło zdjęć: © chip.pl
20.06.2016 12:04, aktualizacja: 20.06.2016 14:47

Ruszyła produkcja najnowszego telefonu Apple - iPhone 7 będzie produkowany na Tajwanie, a nie jak dotychczas w Chinach. Co ciekawe, będzie to pierwsze urządzenie Apple z dwiema kartami SIM

Premiera iPhone'a 7 zbliża się wielkimi krokami, jednocześnie z każda chwilą wiemy więcej o nowym smartfonie Apple'a. Jak podaje serwis OnLeaks produkcja iPhone'a 7 ruszyła w tajwańskich zakładach Pagatron. Urządzenie to będzie wyposażone w mniejszy ekran o przekątnej 4,7 cala. Większy model, o oznaczeniu iPhone 7 Plus bądź jak podają niektóre przecieki iPhone 7 Pro, będzie produkowane w sławnych już zakładach [ Foxconn ](

Obraz
© Przewidywany wygląd Apple iPhone 7 (fot. chip.pl)

Z dnia na dzień wiemy coraz więcej o nowym iPhonie. W urządzeniu zmieni się nie tylko numerek oznaczający generację urządzenia, ale również kilka podzespołów.

Największą niespodzianką, jaką szykują inżynierowie Apple'a, jest zamontowane po raz pierwszy w urządzeniach z jabłkiem podwójne gniazdo na karty SIM. W środku znajdzie się również miejsce na najnowszy procesor dla urządzeń mobilnych Apple'a. Układ nosi oznaczenie A10. Wbrew niektórym doniesieniom iPhone 7 nie będzie wyposażony w dodatkowe gniazdo na karty pamięci. W zamian do sprzedaży ma trafić wersja urządzenia z 256 GB pamięci.

Zgodnie z pierwszymi doniesieniami, nowy iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus miały być pierwszymi telefonami, które nie będą wyposażone w gniazdo słuchawek mini-jack 3,5 mm. Użytkownicy mieli w zamian korzystać z zestawów słuchawkowych łączących się za pomocą Bluetootha bądź dzięki całkiem nowemu systemowi, który miał wykorzystywać złącze Lightning.

Obraz
© Podwójne gniazdo SIM dla najnowszego iPhone 7 (fot. chip.pl)

Tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia komponentów, z których powstaną oba urządzenia. Widać na nich miejsce na podwójny moduł aparatu fotograficznego, który ma trafić do większego z nowych iPhone’ów.

Źródło: Chip.pl,

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)