Kalendarz Fujifilm 2008

Kalendarz Fujifilm 2008
Źródło zdjęć: © Fuji

22.11.2007 12:00, aktual.: 22.11.2007 12:38

Jest już gotowe trzecie wydanie Kalendarza Fujifilm, tym razem - na rok 2008. 12 modelek, które wzięły udział w sesji do kalendarza, wybrano spośród 3 tysięcy kandydatek z całej Polski.

Obraz
© (fot. Fuji)

Casting odbył się w połowie października. Poszczególne sesje odbywały się nieodpłatnie w lokalnych laboratoriach Fujifilm, które następnie wysyłały zdjęcia kandydatek do siedziby firmyfirmy. Zgłoszenia można było również nadsyłać pocztą ( zwykłą, jak i elektroniczną ) i za pośrednictwem strony internetowej. Jak informują organizatorzy, większość uczestniczek po raz pierwszy brała udział w profesjonalnej sesji fotograficznej.

12 modelek zostało wybranych przez jury złożone z przedstawicieli świata mediów, mody, fotografii i sztuki. Główna sesja zdjęciowa do Kalendarza odbyła się 28 i 29 października w Warszawie. Wszystkie laureatki otrzymają cyfrowe aparaty fotograficzne Fujifilm FinePix.

Kalendarz zostanie wydany w limitowanej serii, liczącej 1000 egzemplarzy. Najniższe numery nakładu zostaną wystawione na aukcji, z której dochód zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)