Jedna ładowarka do wielu cyfrówek

Jedna ładowarka do wielu cyfrówek

Jedna ładowarka do wielu cyfrówek
Źródło zdjęć: © Vobis
26.11.2010 15:14

Coraz częściej zdarza się, że korzystamy z więcej niż jednego cyfrowego aparatu fotograficznego. Tendencja ta dotyczy nie tylko profesjonalnych fotografów, ale również amatorów, którzy mają np. zarówno zwykły kompakt, jak i cyfrową lustrzankę

Dzięki pomysłowej konstrukcji, urządzenie może posłużyć do ładowania różnych typów akumulatorów, stosowanych w popularnych cyfrówkach. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego wymiennego modułu - płytki adaptacyjnej. Do ładowarki można dokupić płytki pasujące do akumulatorów wykorzystywanych m.in. w aparatach Canon, Sony czy Olympus.

Obraz
© (fot. Vobis)

Hama Delta Base P/V jest oczywiście wyposażona w szereg rozwiązań usprawniających proces ładowania i gwarantujących zachowanie sprawności akumulatora - są to m.in. system ochronny przed przeładowaniem, automatyczny proces ładowania, a także wskaźnik LED (informujący o postępie ładowania).

W zestawie z urządzeniem nabywca znajdzie standardowy zasilacz sieciowy (100-240V/50-60 Hz), a także przejściówkę, umożliwiająca podłączenie ładowarki do gniazda zapalniczki samochodowej 12V (dzięki temu ładowarka świetnie sprawdzi się podczas podróży). Sprzęt dostępny jest w sklepach Vobis, a jego cenę ustalono na 99 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)