Budżetowa ładowarka Energizer

Budżetowa ładowarka Energizer

Budżetowa ładowarka Energizer
26.03.2009 14:05

Ładowarka Energizer Value oraz cztery akumulatorki, każdy o
pojemności 1300mAh, to nowa oferta, która już niebawem ukaże się na
rynku. Jest przeznaczona dla osób pragnących zakupić markową ładowarkę
z akumulatorkami nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu

Ładowarka Energizer Value oraz cztery akumulatorki, każdy o pojemności 1300mAh, to nowa oferta, która już niebawem ukaże się na rynku. Jest przeznaczona dla osób pragnących zakupić markową ładowarkę z akumulatorkami nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu.

Na przełomie marca i kwietnia w portfolio Energizer pojawi się nowy produkt, wyróżniający się bardzo atrakcyjną ceną. W tym okresie klienci znajdą w sklepach kompaktową ładowarkę Energizer Value wraz z czterema akumulatorkami o pojemności 1300mAh.

Ładowarka ma możliwość ładowania akumulatorków do pojemności 2500mAh w rozmiarach AA oraz AAA. O stanie ich naładowania informuje zielona dioda, znajdująca się nad każdym z dwóch podwójnych kanałów ładowania. Dodatkową zaletą Energizer Value jest zabezpieczenie przed przebiegunowaniem akumulatorków.

Ładowarka jest mała, poręczna i elegancka. Energizer Value oferuje najwyższą jakość w niskiej cenie – jest najtańszą ładowarką z akumulatorami w portfolio Energizer. Z pewnością zainteresuje ona użytkowników, którzy codziennie wykorzystują akumulatorki, zwłaszcza w warunkach domowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)