Hähnel Inspire LiveView - nowy pilot dla lustrzanek

Hähnel Inspire LiveView - nowy pilot dla lustrzanek

22.11.2010 12:05, aktual.: 22.11.2010 14:57

Na rynku pojawił się właśnie pilot, który pozwala na bezprzewodowe sterowanie lustrzanką, z podglądem na 3,5-calowym wyświetlaczu LCD. Możliwość wykonania zdjęcia z 60 metrów, przy wykorzystaniu kolorowego wyświetlacza oraz funkcja jednoczesnej kontroli czterech różnych aparatów to głównego cechy nowego urządzenia.

Pilot zdalnego sterowania Hähnel Inspire LiveView to rozwiązanie dedykowane osobom, które specjalizują się w fotografii studyjnej, przyrodniczej lub sportowej. Dobrze sprawdza się też przy zdjęciach w niebezpiecznych warunkach. Innowacyjna funkcja podglądu LiveView pozwala na oglądanie obrazów z odległości 6. metrów od aparatu. Nawet, gdy obiektyw lustrzanki ustawiony jest w trybie zoom, wbudowana w odbiornik LiveView kamera CMOS daje niezależny, szerokokątny obraz na 3,5-calowym ekranie i umożliwia obserwowanie całej sceny.

Obraz
© (fot. Hahnel)

Za pomocą pilota Inspire możemy kontrolować cztery różne odbiorniki, podłączone do czterech lustrzanek cyfrowych. Jeden przycisk pozwala nam przełączać się pomiędzy podglądem każdego z aparatów. Najnowszy produkt stanowi też dodatkowe źródło magazynowania zdjęć. Umożliwia ono bowiem przechowywanie wykonanych zdjęć w transmiterze. Wraz z funkcjonalnością standardowego pilota do lustrzanek, otrzymujemy więc dodatkowo szybki i łatwy sposób na przechowanie zdjęć i możliwość ich przeglądania, bez konieczności włączania aparatu.

Specyfikacja:

- wbudowany czujnik CMOS daje obraz niezależny od cyfrowej lustrzanki;
- przełącznik pomiędzy widokiem z kamery CMOS i z lustrzanki;
- kolorowy ekran LCD o wymiarach 3,5” i rozdzielczości 320x240;
- możliwość jednoczesnego sterowania 4 lustrzankami w podglądzie LiveView, z dodatkowymi odbiornikami;
- nagrywanie i odtwarzanie (do 99 zdjęć) na poręcznym transmiterze;
- w zestawie 8 baterii AA;
- wbudowane gniazdo mini USB, które umożliwia dodatkowe zasilanie (np. zasilanie z laptopa, zewnętrzne pakiety akumulatorów litowo-jonowych, adapter AC/DC lub Solar 5V);
- wbudowane gniazdo cinch pozwalające na łatwe połączenie z wyjściem AV aparatu; w aparatach bez wyjścia AV i podglądu LiveView, wbudowana w odbiornik kamera CMOS wysyła podgląd do wyświetlacza w transmiterze;
*- dostępny dla lustrzanek marek Canon i Nikon. *

Sugerowana cena detaliczna to 999zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)