Grasz w SamsungGame? Mamy podpowiedź dla Ciebie!

Grasz w SamsungGame? Mamy podpowiedź dla Ciebie!

Grasz w SamsungGame? Mamy podpowiedź dla Ciebie!
17.02.2010 00:01, aktualizacja: 17.02.2010 09:26

Gratulujemy wytrwałości i sprytu. Jesteś już blisko finału. Na grafice obok widzisz pierwszy fragment hasła. Zapisz lub zapamiętaj go. Kontynuuj zbieranie pozostałych elementów. Zastanawiasz się pewnie co masz z tym hasłem zrobić.

Od 2.03.201. na www.SamsungGame.pl, na podstronie każdego miasta, pojawi się odpowiednie pole, w które to hasło można będzie wpisać. Jeśli wcześniej podałeś prawdłowy adres lub podasz go w momencie wpisywania hasła, to nagroda główna w danym mieście jest Twoja. Oczywiście jeśli będziesz pierwszy : )

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w Samsung Game, to zapraszamy do zabawy detektywistycznej z super nagrodami.

Obraz
© Oto nasza podpowiedź

W sześciu anonimowych pomieszczeniach w Polsce Samsung zostawił po 10.00. tysięcy złotych. To nagrody główne w konkursie Samsung Game. Zdobędą je Ci, którzy namierzą adresy tych lokali. Tylko gdzie one są?! Łącznie w konkursie są do wygrania nagrody o wartości 100.000 złotych: 6 nagród głównych po 10.000 złotych, oraz nagrody dodatkowe w postaci 12 netbooków Samsung N210 i 18 telefonów komórkowych Samsung Corby. Nagrody dodatkowe rozdawane będą przez cały czas trwania konkursu osobom, które jako pierwsze odgadną elementy adresu.
Platformą konkursu jest strona www.SamsungGame.pl. Można na niej oglądać transmisje z kamer umieszczonych w lokalach, w których znajdują się nagrody. Nagrody są na wyciągnięcie ręki a jednocześnie tak daleko. W tym tkwi sedno atrakcyjności akcji Samsung.

Zadaniem uczestników jest odgadnięcie nazwy ulicy, numeru budynku i numeru lokalu, który przedstawia transmisja oraz hasła.

W celu odgadnięcia miejsca ukrycia nagród uczestnicy konkursu mogą skorzystać z rozbudowanego systemu wskazówek lub specjalnie przygotowanych podpowiedzi. Jedni zdecydują się na podążanie od wskazówki, do wskazówki, z których każda przybliża do jednej z nagród głównych. Inni zapewne skuszą się na podpowiedzi, które pozwalają na poznanie pierwszej litery nazwy ulicy lub nawet na jej całą nazwę. Choć ta ostatnia podpowiedź skusi prawdopodobnie głównie tych, których szczególnie zauroczył netbook Samsung N210.

Uczestnicy konkursu mogą przez chwilę poczuć się jak detektyw zastanawiając się które wskazówki prowadzą do celu, a które w ślepą uliczkę. Tropienie miejsca, w którym ukryte zostały nagrody nie będzie łatwe. Każdy uczestnik konkursu będzie musiał się wykazać dużym sprytem, konsekwencją i umiejętnością korzystania ze wskazówek i podpowiedzi naprowadzających go na adres. Przydatna w odniesieniu końcowego sukcesu może się też okazać dobra orientacja w świecie odniesień popkulturowych.

Nie chodzi o to, aby uczestnik pojawił się fizycznie pod podanym adresem, lecz o to żeby za pośrednictwem strony internetowej wprowadził poprawny adres i hasło w wybranym przez siebie mieście. Na stronie www.SamsungGame.pl trwają transmisje: Warszawa, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków i Katowice. Jednak w konkursie z równym powodzeniem mogą brać osoby niezależnie od miejsca zamieszkania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)