Fortnite tylko dla Samsungów. Promocja specjalnie dla Galaxy Note 9

Fortnite tylko dla Samsungów. Promocja specjalnie dla Galaxy Note 9
Źródło zdjęć: © Android Authority

06.08.2018 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fani słynnej strzelanki sieciowej z niecierpliwością czekali na premierę gry na Androida i jest już potwierdzenie producenta. Jednak z niektórymi poprawkami… Otóż teraz Fortnite będą mogli zainstalować tylko posiadacze telefonów produkcji firmy Samsung, a właśnie – właściciele Galaxy Note 9.

Zapowiedzi Fortnite na smartfony i tablety z systemem Android wyczekiwano już dość długo. Nareszcie dostaliśmy oficjalnej informacji na temat premiery, ale niektórych rzeczy nikt prawdopodobnie się nie spodziewał.

Po pierwsze, Epic Games nie ma zamiaru dodawać wersję mobilną swojej gry do biblioteki Google Play. Ciekawe jest, że na urządzenia z iOS Fortnite można normalnie pobrać poprzez AppStore, jednak dla Androidów studio wymyśliło inny sposób. Otóż grę trzeba będzie pobrać z oficjalnej strony Fortnite, tym samym pomijając Google Play. Drugą kwestią zaś jest ekskluzywna oferta od producentów dla użytkowników Samsungów. Wiąże się to z nadchodzącą premierą Galaxy Note 9, dla którego Epic Games stworzyli specjalne umowy: 30-dniowa wyłączność, a także bonus w postaci 15 tysięcy V-Bucks’ów (jest to specjalna waluta wewnątrz gry). Wszystko to będzie dostępne dla osób, które zamówią Note 9 w przedsprzedaży.

Miłośników Samsungów taka promocja z pewnością zachęci, ale zwykłym użytkownikom, którzy nie planowali zakupu nowego modelu firmy, ta nowość prawdopodobnie się spodoba. Problem polega na tym, że po 30-dniowej wyłączności gra może nie trafić do reszty urządzeń. Na razie te informacje nie są potwierdzone, ale informatorem tej nowości jest osoba rzekomo zaznajomiona z planami Samsunga. Zgodnie z jej słowami, po 30-dniowym okresie wyłączności dla Galaxy Note 9 ma nastąpić drugi etap wyłączności, który będzie trwał 60 lub nawet 90 dni. Tym razem obejmować on będzie wszystkie urządzenia z serii Samsung Galaxy, które odpowiadają wymaganiom technicznym dla gry.

Przypomnijmy, że premiera Samsung Galaxy Note 9 odbędzie się już w ten czwartek – 9 sierpnia. Właśnie w tym dniu powinniśmy poznać więcej informacji dotyczących uruchomienia Fortnite na urządzeniach z Androidem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)