Grasz w GTA Online na starej konsoli? Mamy złe wiadomości

Strona głównaGrasz w GTA Online na starej konsoli? Mamy złe wiadomości
13.09.2015 13:19
Grasz w GTA Online na starej konsoli? Mamy złe wiadomości
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

GTA Online to jeden z najlepszych elementów gry Grand Theft Auto V. Fantastyczny tryb wieloosobowy gry jest cały czas rozwijany i aktualizowany. Niestety, dla części graczy wkrótce się to skończy.

Rockstar Games, a więc studio odpowiedzialne za Grand Theft Auto V i GTA Online, zapowiada, że wkrótce zakończy rozwój GTA Online dla konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Jak tłumaczą twórcy, jest to za stary sprzęt, by mógł sobie poradzić z nowymi pomysłami zespołu. Studio zapewnia, że nadal będzie się starać dodawać nowe elementy do wersji gry na stare konsole, ale od tej pory najwięcej będą otrzymywać posiadacze aktualnych wersji konsol (i komputerów osobistych).

Trzeba przyznać, że nie mamy powodów do narzekań. GTA Online jest od dwóch lat cały czas rozwijane i to niejednokrotnie o elementy, które inni wydawcy potraktowaliby jak pełnoprawne, nowe i płatne produkcje. Trudno się spodziewać, byśmy już na zawsze byli tak rozpieszczani. Choć perspektywa kupna nowego sprzętu dla niektórych, co zrozumiałe, może okazać się bolesna…

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: European Rover Challenge 2015 - relacja

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)