Gracze-Nudyści, czyli nowa moda na granie bez ubrań!

Gracze-Nudyści, czyli nowa moda na granie bez ubrań!

24.05.2011 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Nowym Jorku zorganizowano właśnie trzecie spotkanie graczy-nudystów. Są bez ubrań, grają razem, drinkują i czują się świetnie. W końcu kto potrzebuje ubrań do grania? Tylko przeszkadzają.

"Mój przyjaciel powiedział mi pewnego dnia, że lubi grać bez ubrań. Spróbowałem i pokochałem to. Teraz gram tak cały czas." - mówi Joshua, jeden z uczestników imprezy.

Obraz
© (fot. via Chip.pl)

"Granie nago to zupełnie nowe doświadczenie. Nie musisz się martwić o ubrania ani biżuterię i możesz skupić wszystkie swoje zmysły wyłącznie na grze." - komentuje Lucia.

Wprawdzie już trzecia taka impreza w tym roku, ale pierwsza, którą sponsoruje ktoś z zewnątrz. Sponsorem została firma XtendPlay produkująca między innymi nasadki na pady, które można obejrzeć na filmie. I teraz pozostaje pytanie, czy impreza istotnie miała miejsce, czy jest to wyłącznie sprytny chwyt marketingowy? Ciężko powiedzieć... Jeżeli jest to jednak wyłącznie reklama, to naprawdę zapadająca w pamięci. Osobiście bowiem wątpię, by siedzenie nago przed monitorem pomogło mi w jakikolwiek sposób "wyostrzyć" moje zmysły. Czy może jednak... się mylę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)