Fotograficzna luneta Celestron Ultima - oryginalny pomysł na edukacyjny prezent

Fotograficzna luneta Celestron Ultima - oryginalny pomysł na edukacyjny prezent

Fotograficzna luneta Celestron Ultima - oryginalny pomysł na edukacyjny prezent
Źródło zdjęć: © Hama
09.05.2011 14:22

Sprzęt elektroniczny to dobry pomysł na komunijny prezent, bo niemal wszystkie dzieci marzą o notebookach, telefonach czy konsolach do gier. Dla tych bardziej aktywnych fizycznie lepszym podarunkiem wydają się rolki

Sprzęt elektroniczny to dobry pomysł na komunijny prezent, bo niemal wszystkie dzieci marzą o notebookach, telefonach czy konsolach do gier. Dla tych bardziej aktywnych fizycznie lepszym podarunkiem wydają się rolki lub rower. Jednak jeśli szukamy czegoś oryginalnego, być może dobrym pomysłem na prezent będzie luneta Celestron Ultima 65.

Amerykański produkt umożliwia obserwację przyrody, koncertów i widowisk sportowych osobno lub przy współpracy z dowolną lustrzanką. Dzięki niemu użytkownik może uchwycić na zdjęciach ptaki, gwiazdy muzyki czy znanych sportowców.

Luneta Celestron Ultima dysponuje okularem o średnicy 6. mm i zapewnia 55-krotne powiększenie. Długość ogniskowej wynosi 386 mm, zaś długość samej lunety to 33,02 cm. Całość waży nieco ponad 1 kg. W komplecie znajduje się pokrowiec, który chroni urządzenie przed zabrudzeniem i wilgocią. Lunetę można przymocować do klasycznego statywu fotograficznego.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna lunety Celestron Ultima wynosi 799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)