Przenośna kopiarka USB

Przenośna kopiarka USB

Przenośna kopiarka USB
Źródło zdjęć: © kjglobal.co.uk
27.04.2010 10:15, aktualizacja: 27.04.2010 10:30

Macally SyncBox to przenośna kopiarka, która przy pomocy jednego naciśnięcia przycisku umożliwia transfer danych pomiędzy dwoma nośnikami USB. Pozwala wygodnie skopiować zdjęcia z cyfrowego aparatu...

Przenośna pamięci USB czyli popularny PenDrive w krótkim czasie stał się bardzo popularnym i wręcz niezbędnym nośnikiem danych dla użytkowników komputerów. Przenosimy na nim rozmaite pliki, takie jak dokumenty, zdjęcia, muzyka czy filmy. Często wymieniamy się zgromadzonymi danymi z innymi osobami – jednak z reguły potrzebny do tego jest komputer. Istnieje jednak gadżet, który umożliwi transfer danych bez użycia komputera pomiędzy dwoma nośnikami USB.

Macally SyncBox to przenośna kopiarka, która przy pomocy jednego naciśnięcia przycisku umożliwia transfer danych pomiędzy dwoma nośnikami USB. Pozwala wygodnie skopiować zdjęcia z cyfrowego aparatu na PenDrivea itp. Gadżet zasilany jest trzema bateriami typu AAA i posiada diody LED informujące o statusie pracy. Wspiera zarówno standard USB 1.1 jak i 2.0. Obsługuje systemy plików FAT 16 i FAT 32. Całość mierzy 53 mm x 76 mm x 18 mm przy wadze nieco ponad 70 g.

Macally SyncBox może przydać się np. podczas robienia zdjęć w plenerze. Gdy zabraknie miejsca w pamięci aparatu, wystarczy przegrać je na PenDrivea i cieszyć się możliwością wykonywania kolejnych fotografii. Cena gadżetu to niespełna 39 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)