Europejska premiera telefonu HTC Touch Dual™

Europejska premiera telefonu HTC Touch Dual™

Europejska premiera telefonu HTC Touch Dual™
Źródło zdjęć: © HTC
07.11.2007 11:59, aktualizacja: 03.03.2008 16:01

Europejska premiera telefonu HTC Touch Dual™, nowego,
ulepszonego urządzenia z serii Touch™, wyposażonego w bezprzewodową
łączność 3,5G oraz innowacyjną, wysuwaną klawiaturę

*Europejska premiera telefonu HTC Touch Dual™, nowego, ulepszonego urządzenia z serii Touch™, wyposażonego w bezprzewodową łączność 3,5G oraz innowacyjną, wysuwaną klawiaturę. *
HTC Touch Dual™ to prostsza obsługa, wyższa wydajność i rozbudowana funkcjonalność - cechy, których wymagają współcześni użytkownicy urządzeń mobilnych. Zbliżony budową do modelu HTC Touch™, nowy HTC Touch Dual™ został wzbogacony o szybką łączność 3G/HSDPA oraz wysuwaną klawiaturę - urządzenie jest cienkie i wąskie, co ułatwia pisanie.

Obraz
© Zobacz galerię

To drugie urządzenie wyposażone w HTC TouchFLO™ - technologię inteligentnego dotykowego ekranu, wykorzystywaną w telefonie HTC Touch™, lecz z nowymi funkcjami, takimi jak możliwość przeglądania serii zdjęć za pomocą funkcji ekranowych oraz przybliżanie i obracanie obrazów jedną ręką. TouchFLO™ umożliwia również ulepszone przesuwanie ekranu palcem i ułatwia przeglądanie stron internetowych, dokumentów, wiadomości i list kontaktów.

„_ HTC Touch Dual rozszerza rodzinę produktów HTC Touch i uzupełnią ją o łączność 3.5G oraz wysuwaną klawiaturę. To połączenie umożliwia najbardziej zaawansowaną i intuicyjną obsługę dotykową telefonu ” - powiedział Peter Chou, dyrektor wykonawczy HTC. „ HTC Touch zmienił nie tylko sposób w jaki ludzie korzystają z telefonu, lecz także metodę dotykowej obsługi urządzenia. HTC będzie w dalszym ciągu dostarczać konsumentom zaawansowane technologie i innowacje. HTC Touch Dual to kolejny krok na tej drodze _”.

Firma HTC oferuje też dodatkowe opcje kolorystyczne i bezpłatną aplikację - pełnoekranowej wirtualnej klawiatury do poprzedniego modelu HTC Touch™. Od października HTC Touch™ będzie dostępny w stylowym kolorze arktycznego srebra, który uzupełni wersję czarną, dostępną od czerwca. Wirtualna klawiatura będzie dostępna do ściągnięcia ze strony HTC www.htceurope.com

[

Obraz

]( http://zakupy.wp.pl/recid,184899,title,HTC-Touch-Dual-,produkt.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)