Era: blisko 2 miliony aktywnych użytkowników Granie na czekanie

Era: blisko 2 miliony aktywnych użytkowników Granie na czekanie

01.07.2009 16:40, aktual.: 01.07.2009 16:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Usługi Granie na czekanie w sieci Era i Szafa Gra w Heyah skończyły właśnie 4 lata. Obecnie niemal 2 miliony klientów Polskiej Telefonii Cyfrowej korzysta z oferty, dzięki której sygnał oczekiwania na połączenie można zastąpić ulubionymi dźwiękami.

PTC była pierwszym polskim operatorem, który wprowadził muzyczną usługę _ Granie na czekanie _ skierowaną do wszystkich klientów Ery i Tak Taka oraz serwis _ Szafa Gra _, czyli jej odpowiednik dla użytkowników Heyah. Badania (MillwardBrown SMG/KRC) pokazują, że sprawiają one dużą satysfakcję klientów z ich użycia: aż 98% respondentów jest zadowolonych z tej usługi.

Obecnie Klienci PTC mają do dyspozycji ponad 10 tys. utworów znanych artystów oraz innych dźwięków. Poza rozbudowywaniem listy utworów, stale wprowadzane są także nowe funkcjonalności.

Chcąc popularyzować muzyczną ofertę sieć Era wydaje magazyn muzyczny "Rytm". Można w nim znaleźć m.in.: wywiady z artystami, informacje o imprezach muzycznych, recenzje gadżetów związanych z muzyką oraz opisy usług muzycznych Ery. Do nowego numeru magazynu, który ukaże się w sierpniu br., zostaną dodane strony o modzie i modnych miejscach. Magazyn wysyłany jest bezpośrednio do klientów - można zamówić go poprzez stronę operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)