Dwa lata "Grania na Czekanie" w Erze

Dwa lata "Grania na Czekanie" w Erze

26.06.2007 23:50, aktual.: 27.06.2007 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od dwóch lat klienci sieci Era, Heyah i TakTaka mogą ustawiać w swoich telefonach usługę Granie na Czekanie. Z okazji rocznicy, PTC uruchomiła dla jej użytkowników nowy serwis internetowy.

Nowa strona granie.era.pl, dzięki zmienionej nawigacji i układowi treści, pozwala łatwo odnaleźć poszukiwany utwór lub przejrzeć propozycje tytułów pogrupowanych według najpopularniejszych gatunków muzycznych. Czytelny mechanizm sortowania sprawia, że jednym kliknięciem użytkownik uzyskuje dostęp do listy hitów, nowości i alfabetycznych katalogów z podziałem na artystów i tytuły przebojów.

Po zalogowaniu się na stronie, dostępna jest funkcja zarządzania ustawieniami utworów. Właściciel telefonu może przypisać różne motywy muzyczne konkretnym osobom, zaprogramować muzykę w zależności od pory dnia lub ustawić utwór, który będzie odtwarzany w ustalonym terminie.

Dla osób korzystających po raz pierwszy z serwisu został przygotowany interaktywny przewodnik, dzięki któremu można łatwo i szybko zapoznać się z jego najważniejszymi funkcjami.

_ Granie na Czekanie _ jest jedną z najpopularniejszych usług multimedialnych w ofercie Era Omnix. Do tej pory z skorzystało z niej ponad 2,2 mln osób. Co miesiąc przybywa około 100 tys. nowych użytkowników. Z okazji uruchomienia serwisu, zasoby plików muzycznych zostały wzbogacone o kolejne 1000 utworów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)