EA zapowiada Darmowe Weekendy z grami

EA zapowiada Darmowe Weekendy z grami
Źródło zdjęć: © chip.pl

20.06.2014 19:27, aktual.: 20.06.2014 20:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Electronic Arts usilnie stara się odbudować swoją reputację. Najpierw postanowiło rozdawać co miesiąc jedną ze swoich gier, a teraz ogłosiło, że graczy czekają kolejne atrakcje.

O ile w przypadku darmowych, miesięcznych tytułów spodziewać się możemy raczej starszych produkcji (mieliśmy już Dead Space, Battlefielda 3 i Peggle), tak w przypadku akcji Game Time powinniśmy wypatrywać świeżynek.

EA ogłosiło, że co pewien czas (niekoniecznie w każdy weekend) gracze, którzy zalogują się na Origin i klikną zakładkę "Darmowe Gry" będą mogli pobrać pełną wersję danego tytułu, a następnie grać w nią przez określony czas. Na pierwszy ogień idzie strzelanka nowej generacji z mechami w tle, czyli Titanfall. Będziecie mogli pobrać ją jeszcze dzisiaj lub jutro z samego rana. Pamiętajcie jednak, że od momentu pobrania gry macie 48 godzin na zabawę - zegar nie zatrzymuje się, gdy odejdziecie od komputera. Jeśli gra wam się spodoba, będziecie mogli ją zakupić, a progres z rozgrywki zostanie kontynuowany.

Inicjatywa fajna, zwłaszcza, że teraz niewiele nowych gier oferuje wersje demonstracyjne, a tu otrzymujemy tak naprawdę pełną wersję, tylko z limitowanym czasem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: EA zapowiada Darmowe Weekendy z grami

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)