Czy czytasz to w trakcie uprawiania seksu?

Czy czytasz to w trakcie uprawiania seksu?17.09.2010 14:49
Czy czytasz to w trakcie uprawiania seksu?
Źródło zdjęć: © Gizmodo

Miłość Amerykanów do Internetów przekroczyła już granice zdrowego rozsądku. Do takiego wniosku można dojść po przeczytaniu raportu, z którego wynika, że prawie ćwierć mieszkańców USA akceptuje buszowanie w Sieci w trakcie buszowania w łóżku.

Miłość Amerykanów do internetu przekroczyła już granice zdrowego rozsądku. Do takiego wniosku można dojść po przeczytaniu raportu, z którego wynika, że prawie ćwierć mieszkańców USA akceptuje buszowanie w Sieci w trakcie buszowania w łóżku.

Telefoniczne badanie zostało przeprowadzone przez firmę PC Tools wśród 101. dorosłych Amerykanów i przyniosło również inne niepokojące wyniki. Aż 29% Amerykanów nie widzi nic złego w byciu wpiętym do Sieci w trakcie trwania miesiąca miodowego, 26% z nich korzysta z Internetu podczas uroczystych kolacji, 8% robi to w Kościele i 6% w podczas ślubów.

Domyślacie się, co mieli na myśli ankieterzy z PC Tools, gdy pytali o jednoczesne uprawianie seksu i siedzenie w Internecie? Może chodziło o wspólne oglądanie pornosów? Pewnie nigdy się tego nie dowiemy.

wydanie internetowe www.gizmodo.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)