Crowley TeleMobile startuje w przyszłym tygodniu

Crowley TeleMobile startuje w przyszłym tygodniu

Crowley TeleMobile startuje w przyszłym tygodniu
12.09.2008 16:50, aktualizacja: 12.09.2008 17:32

Crowley Data Poland zakończył ostatnią fazę testów klienckich nowo uruchamianej usługi telefonii komórkowej Crowley TeleMobile. Kilkudziesięciu klientów z całej Polski sprawdzało jakość i parametry oferty mobilnej Crowley.

Testy usługi odbywały się na dwu-simowych telefonach Samsung SGH D880. Dzięki temu wybrane firmy mogły korzystać równocześnie z oferty Crowley oraz usług dotychczasowego operatora.

Poszczególne aspekty usługi takie jak zasięg, jakość połączeń, działanie różnych usług ocenione zostały bardzo wysoko: 60 % klientów jest zadowolonych z tych parametrów, a kolejne 30% bardzo zadowolonych. Wysokie noty zebrał także sam aparat telefoniczny: 72% klientów przyznało najwyższe oceny za ergonomię, a 76% za aspekty związane z niezawodnością (bateria, system, usługi).

W większości (58%) klienci deklarowali, że przy ewentualnym wyborze operatora decydujące będą warunki handlowe samej usługi, niż model telefonu. 76% ankietowanych przyznało wręcz, że dopuszczają możliwość skorzystania z usług Crowley TeleMobile bez zakupu telefonu w zamian za atrakcyjną ofertę cenową.

Rozważając ewentualną zmianę operatora telefonii komórkowej, do najważniejszych kryteriów (po 100% wskazań) klienci zaliczyli: możliwość obniżenia kosztów ponoszonych na telekomunikację niezawodność i dobry zasięg, jasny i przejrzysty system rozliczeń oraz elastyczność i możliwość dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb.

Komercyjnie usługa Crowley TeleMobile startuje już w przyszłym tygodniu, o czym firma poinformuje na zwołanej w związku z tym konferencji prasowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)