CeBIT 2011: Małe telewizory od Toshiby z wbudowanym DVD

CeBIT 2011: Małe telewizory od Toshiby z wbudowanym DVD

01.03.2011 11:29, aktual.: 01.03.2011 15:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Toshiba zaprezentowała dwie nowe serie telewizorów LED o rozmiarach ekranu 47 cm (19’’), 55 cm (22’’), 66 cm (26’’) oraz 80 cm (32’’). Wyposażone w podświetlenie LED, wszystkie urządzenia serii DL oraz EL wyświetlają obraz w jakości HD Ready, Cechą nowych urządzeń jest niskie zużycie energii i bardzo cienkie obudowy.

Telewizory wyposażone są w bogaty zestaw gniazd pozwalających w łatwy sposób korzystać z treści multimedialnych. Seria DL dodatkowo posiada wbudowany odtwarzacz DVD. Wszystkie nowe modele będą dostępne w kolorach czarnym i białym. Telewizory serii DL z zintegrowanym odtwarzaczem DVD oraz modele serii EL z ekranami 4. cm (19’’) i 55 cm (22’’) trafią na rynek europejski w marcu 2011 roku. Wprowadzenie do sprzedaży większych modeli serii EL planowane jest na kwiecień 2011.

Obraz
© (fot. Toshiba)

Wszystkie modele wyposażone są w dwa wejścia HDMI, które umożliwiają podłączenie konsoli gier, set-top boxa, serwera multimedialnego, odtwarzacza Blu-ray czy dodatkowego DVD. Dzięki funkcji REGZA Link (HDMI-CEC), wszystkie podłączone urządzenia mogą być sterowane za pomocą jednego pilota. Nowe modele posiadają również port PC oraz USB, które umożliwiają użytkownikom odtwarzanie muzyki, filmów i zdjęć zapisanych w pamięci USB. Telewizory tej serii mogą również służyć jako odtwarzacz multimedialny z funkcją odczytu wielu formatów takich jak JPG, mp3, DivX, avi czy mkv. Są wyposażone zarówno w tuner analogowy jak i cyfrowy DVB-T / C, który pozwala na odbiór kanałów telewizyjnych HD. Złącze CI+ (Common Interface) pozwala na korzystanie z subskrypcji płatnych kanałów telewizyjnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także