BlackBerry BIS w Orange taniej

BlackBerry BIS w Orange taniej

BlackBerry BIS w Orange taniej
02.03.2008 00:07

Orange obniżył o 60% cenę za korzystanie z usługi BlackBerry BIS, która pozwala m.in. na odbieranie e-maili w telefonie.

Cena usługi BlackBerry BIS, dostępnej w ramach oferty Orange dla Firm wynosi 19,90 zł netto (24,28 zł) miesięcznie za dostęp do poczty, co jest obniżką o 60%. Nowe ceny dotyczą nowych oraz obecnych klientów usługi, którzy o zmianie zostaną poinformowani specjalnym SMS-em.

Usługa BlackBerry BIS (BlackBerry Internet Service) przeznaczona jest dla każdego, kto chce mieć stały dostęp do poczty e-mail, bez limitu przesyłania danych. Pozwala na jednoczesną obsługę do 10 kont pocztowych działających w oparciu o protokół POP3 lub IMAP4. Umożliwia odbieranie, wysyłanie, kasowanie wiadomości e-mail oraz przeglądanie załączników w najpopularniejszych formatach m.in. Microsoft Word, Excel, PowerPoint i Adobe PDF bezpośrednio z telefonu komórkowego lub terminala BlackBerry.

Wraz z obniżeniem ceny BlackBerry BIS, w ofercie Orange dla Firm pojawiają się dwa nowe modele telefonów komórkowych umożliwiające korzystanie z usługi: Nokia E51 oraz BlackBerry Curve 8320.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)