Więcej i taniej w ofertach mobilnego internetu Orange Free

Więcej i taniej w ofertach mobilnego internetu Orange Free
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.08.2012 09:39, aktual.: 01.08.2012 11:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci kupujący dostęp do szybkiego, mobilnego internetu w Orange mogą skorzystać 
z promocji, w której oprócz tańszego abonamentu zyskają dodatkowe usługi pozwalające surfować w internecie bez ograniczeń.

W Orange Free mogą dostać dwukrotnie więcej GB na transmisje danych i nielimitowany transfer w wybranych godzinach, a za abonament zapłacą od 2. do 36 proc. mniej, przez cały czas trwania umowy. Usługi są dostępne również w ramach oferty Orange Open oraz Orange Combo, w których abonament na internet kosztuje tylko 14 zł.

Od dziś klienci kupujący nową aktywacje lub przedłużający umowę na usługę Orange Free mogą skorzystać z promocji, dzięki której surfowanie w internecie za pomocą szybkiego internetu mobilnego jest jeszcze tańsze, a do dyspozycji jest więcej GB i nielimitowany transfer w usłudze Szczęśliwe godziny.

W ofercie promocyjnej mają do wyboru:

- 2 GB miesięcznie na transmisję danych w Orange Free 39, z abonamentem obniżonym do 29 zł i usługą nielimitowanego dostępu do internetu w nocy - Szczęśliwe Godziny, za darmo.
- Dwukrotnie większy limit na transmisję danych - 8 GB miesięcznie i usługę Szczęśliwe Godziny w Orange Free 59. z abonamentem obniżonym do 49 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Ponadto, klienci mający już telefon komórkowy, telefon stacjonarny lub internet stacjonarny w Orange, mogą skorzystać z oferty Orange Open lub Orange Combo, dzięki którym będą mogli korzystać z internetu mobilnego Orange Free nawet za 1. zł miesięcznie.

Ceny usług Orange Free w ofertach Orange Open i Orange Combo przedstawia poniższa tabela:

Orange Combo można stworzyć z 2. 3 lub 4 różnych usług (telefon komórkowy, telefon domowy, internet mobilny oraz internet stacjonarny) jeśli wartość zobowiązania dla każdej z nich wynosi przynajmniej 39 zł. Im więcej usług w pakiecie, tym większe oszczędności dla klienta. Jeśli w Orange Combo znajdują się 4 różne produkty, klient otrzymuje rabat w wysokości 45 zł. Pakiet składający się z dowolnej kombinacji 3 różnych produktów to rabat 30 zł, a przy połączeniu 2 produktów 15 zł miesięcznie.

Orange Open to zestaw usług stacjonarnych i mobilnych, które klienci mogą łączyć w jeden pakiet. Dokupując telefon komórkowy do pakietu usług stacjonarnych –. telefonu domowego, szybkiego internetu stacjonarnego i telewizji, dostępnych w FunPacku HD, zaoszczędzą miesięcznie 15 złotych. Dokupując dwie usługi mobilne, czyli telefon i internet mobilny, miesięcznie zapłacą o 30 złotych mniej, przez cały czas korzystania z Orange Open. Suma oszczędności wynikających z oferty Orange Open jest jednak jeszcze wyższa ponieważ zakup FunPacka HD także oznacza oszczędność, co najmniej 46 zł miesięcznie, w porównaniu do zakupu poszczególnych usług oddzielnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)