Apple rzekomo zwiększa zamówienia na iPhone’a 3GS

Apple rzekomo zwiększa zamówienia na iPhone’a 3GS

Apple rzekomo zwiększa zamówienia na iPhone’a 3GS
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
29.10.2009 10:04, aktualizacja: 29.10.2009 11:16

W sieci pojawiło się kilka doniesień z różnych źródeł, że Apple zwiększyło swoje zamówienia produkcyjne na iPhone’a 3GS. Podobno wielkość zamówień wzrosła nawet o 20%, co sugeruje nadal silny popyt na najnowszy model telefonu od Apple. Firma z Cupertino zwiększyła zamówienia w tajwańskich fabrykach podzespołów iPhone’a, należących do firm Foxconn Electronics i Primax Eletronics.

Również OmniVison, producent sensorów montowanych w aparacie iPhone’a, poinformował swoich odbiorców z ograniczoną ilością towaru dostępną pod koniec listopada. Mogłoby to wynikać ze zwiększonego zapotrzebowania Apple na produkt OmniVision.

Na konferencji podsumowującej ostatni kwartał, Apple przyznało, że miało problemy z produkcją odpowiednich ilości iPhone’a 3GS z powodu niesłabnącego zapotrzebowania na ten telefon. Firma zaznaczyła jednak, że zapasy urzędzenia wróciły do równowagi w większości krajów już we wrześniu, a najdalej w październiku. Okazuje się jednak, że Apple nie przyłożyło się zbytnio do analizy popytu na swój ostatni model iPhone’a. Ostatnimi czasy pojawiało się wiele doniesień z różnych krajów, gdzie występował realny problem z dostępnością iPhone’a 3GS w punktach sprzedaży.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)