Aorus Thunder M7 - mysz dla graczy MMORPG

Aorus Thunder M7 - mysz dla graczy MMORPG
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.07.2014 10:50, aktual.: 11.07.2014 14:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aorus,nowa na rynku marka produktów gamingowych, wprowadza na rynek profesjonalną mysz stworzoną przede wszystkim z myślą o graczach MMORPG - Thunder M7.

Thunder M7 to wyspecjalizowana mysz zaprojektowana dla gier typu MMORPG. Dzięki rozbudowanemu panelowi bocznemu, na którym umieszczono 8 przycisków obsługiwanych za pomocą kciuka, gracze MMO mogą sprawniej sterować postacią. Llusem myszy jest także ergonomia, dzięki której korzystanie z dodatkowych przycisków jest wygodne. Warto przy tym dodać, że każdy z dostępnych przycisków jest w pełni programowalny, dzięki czemu możliwa jest praktycznie dowolna personalizacja myszy. W sumie wbudowany silnik macro pozwala na zapisanie do 7. makr w 5 profilach.

Myszka wyposażona jest w sensor laserowy pracujący w zakresie 200-820. DPI (płynna zmiana ustawień za pomocą dedykowanych przycisków), który pozwala uzyskać maksymalną szybkość na poziomie 150 IPS (cali na sekundę). Dodatkowe atuty myszy to przełączniki Omron, które gwarantują nie tylko wysoką żywotność sięgającą 20 milionów kliknięć, ale również bardzo krótki czas reakcji. Producent zastosował również długi (1,8 metra) kabel w nylonowy oplocie oraz pozłacaną wtyczkę USB.

Cena: 290 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)