Klawiatura i mysz dla graczy Call of Duty: Modern Warfare 3

Klawiatura i mysz dla graczy Call of Duty: Modern Warfare 3
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.10.2011 15:16, aktual.: 07.11.2011 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Logitech przygotowała nie lada gratkę dla graczy Call of Duty: Modern Warfare 3. Na rynek trafiła oficjalna klawiatura Gaming Keyboard G105 oraz laserowa mysz Laser Mouse G9x. Oba urządzenia posiadają interfejs USB i działają z systemami Windows XP / Vista / 7.

Logitech Gaming Keyboard G10. posiada zielone podświetlenie LED z dwoma poziomami jasności i sześć programowalnych klawiszy, do których można przypisać po 3 makra. W ten sposób możemy skonfigurować 18 niepowtarzalnych funkcji w grze. Nowe makra można rejestrować w trakcie rozgrywki za pomocą dedykowanego przycisku MR. Układ klawiatury pozwala na wykorzystanie do pięciu klawiszy na raz. G105 pozwala wykonać wiele złożonych akcji bez zakłóceń i efektu „ghosting”.

Obraz
© (fot. Stuff/materiały prasowe)

Logitech G9. Laser Mouse ma zapewnić precyzję niezależnie od prędkości ruchów. Posiada regulowaną czułości sensora od 200 do 5700 dpi. Wbudowana pamięć umożliwia zaprogramowanie pięciu profili z makrami, ustawieniami dpi oraz wybranym kolorem podświetlenia. Dołączone do zestawu ciężarki o łącznej masie 28 g, umożliwiają dociążenie myszy według potrzeb. G9x została wyposażona także w kolorowy wyświetlacz LED pozwalające dopasować mysz do komputera czy gry. Diody LED pokazują dpi myszy i profil ustawień. "Gryzoń" łączy się z komputerem poprzez USB z prędkością 1000 raportów na sekundę.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Nowa mysz Gaming Keyboard G105 i klawiatura Logitech trafią na rynek już w listopadzie 2011 r. w cenie odpowiednio 279,99 i 319,99 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)