Aorus Thunder M7: nowa mysz dla fanów MMO

Aorus Thunder M7: nowa mysz dla fanów MMO
Źródło zdjęć: © chip.pl

10.07.2014 10:39, aktual.: 10.07.2014 11:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aorus to nowa marka na rynku produktów dla graczy. Jeśli szukacie czegoś nowego, to polecamy zainteresować się Thunder M7. Gryzoń został wyposażony w panel boczny, na którym znajduje się aż 8 przycisków.

AORUS THUNDER M7 to mysz zaprojektowana dla gier typu MMORPG. Dzięki rozbudowanemu panelowi bocznemu, na którym umieszczono 8 przycisków obsługiwanych za pomocą kciuka, gracze MMO mogą znacznie sprawniej sterować swoją postacią. Producent twierdzi, że Thunder został zaprojektowany z myślą o wygodnym dostępie do panelu bocznego, przez co dostęp do tych ośmiu dodatkowych przycisków jest bardzo wygodny. Warto przy tym dodać, że każdy z dostępnych przycisków jest w pełni programowalny, dzięki czemu możliwa jest praktycznie dowolna personalizacja myszy. W sumie wbudowany silnik AORUS Macro pozwala na zapisanie do 70 makr w 5 profilach.

Thunder M7 wyposażona jest w zaawansowany sensor laserowy pracujący w zakresie 200-8200 DPI (płynna zmiana ustawień za pomocą dedykowanych przycisków), który pozwala uzyskać maksymalną szybkość na poziomie 150 IPS (cali na sekundę). Dodatkowe atuty myszy to przełączniki Omron, które gwarantują żywotność sięgającą 20 milionów kliknięć oraz stosunkowo krótki czas reakcji. Producent zastosował również długi (1,8m) i wytrzymały kabel w nylonowym oplocie oraz pozłacaną wtyczkę USB, co przekłada się na szybką i stabilną komunikację pomiędzy komputerem a urządzeniem.

Mysz AORUS THUNDER M7 dostępna będzie w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 289 złotych. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Adblock Plus pozwany!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)