Nowa mysz Razera dla graczy MMO - "imba"?

Nowa mysz Razera dla graczy MMO - "imba"?

Nowa mysz Razera dla graczy MMO - "imba"?
Źródło zdjęć: © razerzone.com
21.08.2009 20:56, aktualizacja: 21.08.2009 21:08

Firma Razer zajmująca się produkcją akcesoriów komputerowych dla najbardziej wymagających użytkowników zaprezentowała nową mysz komputerową - model Naga. Jest ona dedykowana graczom MMO...

Firma Razer zajmująca się produkcją akcesoriów komputerowych dla najbardziej wymagających użytkowników zaprezentowała nową mysz komputerową - model Naga. Jest ona dedykowana graczom MMO (Massively Multiplayer Online).

Nowość oferuje aż 1. podświetlonych na niebiesko, programowalnych przycisków ułatwiających prowadzenie rozgrywek w grach MMO. 12 z nich znajduje się po lewej stronie układając się w miniaturową klawiaturę numeryczną. Jak podaje producent ma ona zapewnić szybki i wygodny dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Specjalnie przygotowany interfejs współpracujący z takimi grami jak World of Warcraft czy Warhammer Online: Age of Reckoning umożliwi przypisanie klawiszom odpowiednich funkcji. Naga została wyposażona w interfejs USB oraz laserowy sensor 3,5G, który zapewnia rozdzielczość nawet do 5600 dpi i akceleracje na poziomie 200 cali/s. Dzięki technologii 1000 Hz Ultrapolling mysz oferuje czas reakcji na poziomie 1 ms.

Producent nie precyzuje dokładnie kiedy nowość trafi do sprzedaży, ale powinno to nastąpić w najbliższym czasie. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 79 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)