50 dolarów za usługi bez limitu - dzwoń, pisz, rób co chcesz

50 dolarów za usługi bez limitu - dzwoń, pisz, rób co chcesz

50 dolarów za usługi bez limitu - dzwoń, pisz, rób co chcesz
20.01.2009 16:01, aktualizacja: 20.01.2009 16:38

Należąca do operatora Spring Nextel amerykańska sieć Boost Mobile wprowadzi nowy plan taryfowy. To, co ma go wyróżniać pośród podobnych ofert na rynku to fakt, że jedyną miesięczną opłatą ponoszoną przez użytkownika będzie kwota w wysokości 50 dolarów.

Będzie to stała opłata niezależnie od tego, z jakich usług i w jakiej ilości korzystać będzie klient. Zawierać się w niej będzie dowolna ilość połączeń o każdej porze i do każdego operatora, nieograniczona liczba wiadomości tekstowych, dostęp do sieci Web oraz usługa PTT (Push To Talk). Również wszystkie inne usługi charakterystyczne dla rynku amerykańskiego, takie jak dodatkowy podatek telekomunikacyjny, opłaty za aktywację usług czy roaming wewnętrzny, nie będą dodatkowo obciążać rachunku klienta.

Boost to marka oferująca usługi w systemie prepaid, a jej głównymi klientami są młode osoby. Wprowadzenie takiego planu było najprawdopodobniej wymuszone coraz bardziej zmniejszającą się bazą użytkowników. Według analityków wprowadzenie takiej oferty będzie bardzo dobrą decyzją i wyznaczy ona nowy poziom jeśli chodzi o usługi telekomunikacyjne oparte o opłatę ryczałtową.

Warto przy tym zaznaczyć, że jeszcze 10 miesięcy temu za podobną usługę trzeba było zapłacić 100 dolarów. Pod koniec lata ubiegłego roku jej koszt spadł o 20 dolarów, aby teraz dojść do zaledwie 50. Według analityków już niedługo pozostali operatorzy obniżą swoje ceny za podobny rodzaj usług i nie przewiduje się, aby w najbliższym czasie ich koszt spadł poniżej tej kwoty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)