T-Mobile na kartę i Heyah - bez limitu do wszystkich sieci

T‑Mobile na kartę i Heyah - bez limitu do wszystkich sieci

T-Mobile na kartę i Heyah - bez limitu do wszystkich sieci
18.10.2012 11:14, aktualizacja: 18.10.2012 12:22

T-Mobile i Heyah wprowadzają dla klientów ofert na kartę nielimitowane i bezpłatne połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych.Jako pierwsi z oferty będą mogli skorzystać klienci Heyah. W przyszłym tygodniu oferta będzie również dostępna dla klientów T-Mobile na kartę.

Oferta nielimitowanych rozmów i SMS-ów w Heyah i T-Mobile na kartę będzie pozwalała na bezpłatne wysyłanie SMS-ów oraz prowadzenie rozmów ze wszystkimi sieciami w Polsce przez liczbę dni uzależnioną od wartości doładowania.

Doładowanie w kwocie 20 zł - 49 zł: ważność bezpłatnych połączeń 5 dni
Doładowanie w kwocie 50 zł - 99 zł: ważność bezpłatnych połączeń 10 dni
Doładowanie w kwocie 100 zł i więcej: ważność bezpłatnych połączeń 20 dni

Nielimitowane rozmowy i SMS-y w T-Mobile i Heyah będą wykorzystywane przed wszystkimi pakietami i usługami dodatkowymi. Dzięki temu połączenia w Heyah i T Mobile na kartę będą faktycznie bezpłatne.

W przypadku Heyah nieograniczone rozmowy do wszystkich sieci będzie można połączyć np. z ofertą bezpłatnych rozmów przez cały miesiąc ze wszystkimi w Heyah po doładowaniu konta kwotą co najmniej 3. złotych. Natomiast w T-Mobile na kartę klienci po doładowaniu konta będą mogli korzystać z oferty nielimitowanych rozmów i SMS-ów oraz otrzymywać podwojenie każdego doładowania dzięki ofercie 2x Więcej na konto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)