Bez limitu w Carrefour Mova

Bez limitu w Carrefour Mova

Bez limitu w Carrefour Mova
Źródło zdjęć: © Carrefour
25.11.2008 15:34

Od 26. listopada Carrefour zaoferuje dwie świąteczne promocje dla klientów Carrefour Mova.

*Od 26. listopada Carrefour zaoferuje dwie świąteczne promocje dla klientów Carrefour Mova. * Bez ograniczeń i bez żadnych dodatkowych kosztów, będzie można rozmawiać z najbliższymi - robiąc zakupy w sklepach Carrefour. Jednocześnie Carrefour Mova proponuje jeszcze jedną świąteczną nowość - możliwość podwajania ilości darmowych minut, czyli za teraz za 10 złotych wydane w sklepach Carrefour można uzyskać nie jedną a dwie minuty na rozmowy.

Dotychczas użytkownicy telefonii komórkowej Carrefour Mova mogli przy zakupach wykorzystać kupony na maksymalnie 60 darmowych minut miesięcznie. Teraz Carrefour Mova równocześnie usuwa ten limit, jak i podwaja ilość minut uzyskanych za zakupy w sklepach sieci Carrefour.

Ponadto w Carrefour Mova, korzystając z usługi _ Wybrane numery _ można rozmawiać o 40% taniej z trzema wybranymi osobami na numery wszystkich sieci komórkowych oraz na numery stacjonarne. Minuta za połączenie z wybranym numerem kosztuje 0,29 zł. Opłata aktywacyjna oraz opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 5 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)