1000 dzwonków dla iPhone’a od Sony

1000 dzwonków dla iPhone’a od Sony
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

09.11.2009 10:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony Creative Software ogłosiło publikację “1000 Ringtones”. Jest to płyta DVD wypełniona dzwonkami stworzonymi z myślą o telefonach Apple. “1000 Ringtones” oprócz dzwonków muzycznych zawiera również efekty dźwiękowe i wypowiadane słowa. Użytkownik dostaje więc ogromny wybór przy ustawianiu dźwięków przychodzących połączeń, wiadomości e-mail, czy SMS.

Aby zachęcić użytkowników do rezygnacji z płatnych dzwonków dostępnych poprzez iTunes Store, Sony dostarcza dzwonki w formacie MP3 i M4R, co pozwoli właścicielom iPhone’a na szybkie użycie wybranego dźwięku po zsynchronizowaniu go z iTunes.

Płyta DVD zawiera również wideo instruktażowe, demonstrujące jak przenieść wybrane dzwonki na iPhone’a “w kilku prostych krokach”.

Zastępca dyrektora do spraw globalnego marketingu Sony Creative Software, Dave Chaimson, powiedział: “iPhone jest jednym z najpopularniejszych telefonów komórkowych na rynku. Zachęcamy użytkowników, aby sprawili by ich urządzenie było jeszcze bardziej osobiste, dzięki 100. Ringtones”.

1000 Ringtones” dostępne jest w USA w cenie 19,95 USD i 12,95 GBP w Wielkiej Brytanii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)