Doki Sony dla iPodów i iPhone'ów

Doki Sony dla iPodów i iPhone'ów
Źródło zdjęć: © Sony

27.05.2011 12:10, aktual.: 27.05.2011 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony zaprezentowało trzy nowe modele doków z głośnikami, przeznaczonych do słuchania muzyki i odtwarzania filmów z iPoda lub telefonu iPhone

Modele RDP-X60iP, RDP-M15iP i RDP-M5iP zostały tak zaprojektowane, by były łatwe w użyciu i współpracowały z szeroką gamą iPodów i iPhone'ów, w tym z iPhone 4 i iPod Touch 4. generacji. Aby odtwarzać nagrania z biblioteki iTunes, ładując równocześnie akumulator w odtwarzaczu lub telefonie, wystarczy po prostu umieścić urządzenie w doku. Wszystkie trzy doki dostarczane są z pilotem, który pozwala wybierać funkcje z menu iPoda / iPhone'a bez ruszania się z fotela.

RDP-X60iP: bezprzewodowy dok z głośnikami i funkcją strumieniowej transmisji przez Bluetooth

Urządzenie zostało wyposażone w dwa głośniki o mocy 2. W. Model RDP-X60iP jako pierwszy w ofercie Sony dok z głośnikami Made for iPod/iPhone jest wyposażony w interfejs Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania dźwięku w czasie gry, pisania e-maili lub zwyczajnego słuchania muzyki z iPoda, iPhone'a bądź iPada.

Obraz
© (fot. Sony)

Dok RDP-X60iP umożliwia ponadto strumieniową transmisję dźwięku z urządzeń multimedialnych wyposażonych w łącze Bluetooth, między innymi telefonów komórkowych Sony Ericsson Xperia X1. i X8. Urządzenie nadaje się również do odtwarzania nagrań z odtwarzacza przenośnego - zarówno przez Bluetooth, jak i po podłączeniu do złącza audio.

RDP-M15iP: przenośny dok z głośnikami

Dok RDP-M15iP posiada zamknięte w obudowie głośniki o mocy 2 x 1. W. Model ten to również pierwszy dok Sony wyposażony w uchwyt, który pozwala na obrócenie podłączonego iPoda albo iPhone'a do pozycji poziomej w celu wyświetlania panoramicznych filmów.

Obraz
© (fot. Sony)

Kiedy w pobliżu nie ma gniazdka sieciowego, wewnętrzny akumulator doku wystarcza nawet na 6 godzin słuchania. Model ten dostarczany jest w zestawie z miękkim pokrowcem ochronnym.

RDP-M5iP: miniaturowy dok z głośnikami

Dok RDP-M5iP, oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Dzięki wygodnemu uchwytowi łatwo go przenosić z miejsca na miejsce - tym bardziej że źródłem jego zasilania jest zestaw 4 baterii alkalicznych R03. który wystarcza na 10 godzin słuchania.

Obraz
© (fot. Sony)

jak zapewnia Sony, zastosowanie systemu głośników bass reflex gwarantuje satysfakcjonujący dźwięk stereo mimo małych wymiarów urządzenia.

Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone RDP-X60iP i RDP-M5iP będą dostępne od czerwca 201. r., a dok RDP-M15iP od lipca 2011 r.

Najważniejsze cechy:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)