"Żółwik" PocketTop, domowy przyjaciel laptopa

"Żółwik" PocketTop, domowy przyjaciel laptopa

"Żółwik" PocketTop, domowy przyjaciel laptopa
08.10.2008 13:51, aktualizacja: 08.10.2008 14:43

Pomysł na zadbanie o nas i naszego laptopa w domu, firma
Belkin nazwała ogólnie i prosto - Laptop@home.  Jest
to linia produktów mających za zadanie ułatwić nam pracę z laptopami.
PocketTop służy jednocześnie do przechowywania i używania komputera
przenośnego w domu

Nie dość, że zrobiony z trwałego i łatwego w czyszczeniu tworzywa, Belkin PocketTop jest po prostu ładny. Opakowanie zrobione jest dwuwarstwowo. W pierwszej części trzymamy nasz przenośny komputer, a w drugiej zasilacz i ewentualne dodatki. Dzięki otworowi w samym środku PocketTopa możemy przeprowadzić sznur zasilania i przenosić sprzęt po całym domu, nie martwiąc się kable.

Obraz

Przemieszczanie się z komputerem z pokoju do pokoju nigdy nie było łatwiejsze. W wewnętrznej kieszeni zmieści się zarówno zasilacz jaki i myszka (jeśli ktoś używa z laptopem). Po otworzeniu pokrywy mamy stabilną platformę do pracy, a po zamknięciu sztywny futerał dobrze chroni komputer i jego akcesoria.

Obraz

Dzięki PocketTop, bez problemu użyjesz swojego komputera w praktycznie dowolnym miejscu. Używając go, bez problemu ustrzeżesz się przed ciepłem przegrzewającego się laptopa. Budowa Pocketa pozwoli Ci stabilnie używać go na kolanach lub innych mało stabilnych miejscach jak np. łóżko. Genialnie układa się w pościeli. Wypukła część zagłębia się w kołdrę i stabilizuje się. Laptop położony na PocketTop na pewno się nie ześliźnie, ani nie przegrzeje w pościeli.

Obraz
Obraz

Gadżet Belkina pracuje z laptopami zaopatrzonymi w matrycę 15,4 lub mniejszą. Myślę, że wszyscy użytkownicy powinni być zadowoleni… Ci szukający użyteczności przedmiotu jak i Ci z czystą żyłką gadżeciarza.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)