Chłodząca podkładka pod laptopa od Logitech

Chłodząca podkładka pod laptopa od Logitech

Chłodząca podkładka pod laptopa od Logitech
25.03.2009 11:28, aktualizacja: 25.03.2009 11:38

Firma Logitech zapowiedziała premierę wyposażonej w system chłodzenia podstawki pod laptopy Logitech Cooling Pad N100.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie firmy wynika, że coraz częściej z komputerów przenośnych korzystamy siedząc wygodnie na kanapie (60. badanych), a nadmierne ciepło emitowane przez notebooka jest jedną z niedogodności najczęściej wskazywanych przez respondentów. Co więcej, 43% spośród użytkowników laptopów obawia się, że może ono nawet prowadzić do spowolnienia pracy i uszkodzenia komputera.

Obraz
© (fot. Logitech)

*Logitech Cooling Pad N100 – optymalizacja cyrkulacji powietrza *
Logitech Cooling Pad N100 optymalizuje przepływ powietrza i umożliwia chłodzenie obudowy notebooka, niezależnie od tego czy pracujemy przy biurku, na kanapie, czy w łóżku. Wyprofilowaną podkładkę wyposażono we wbudowany wiatraczek. Urządzenie zasilane jest poprzez podłączenie do portu USB.
Zastosowany w Logitech Cooling Pad N10. system wentylacyjny zapewnia optymalną cyrkulację powietrza. Wytrzymała konstrukcja podstawki chroni wiatrak przez kurzem oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Logitech Cooling Pad N100 charakteryzuje się ponadto wysoką energooszczędnością. Kabel USB o niskim poborze mocy sprawia, że urządzenie pracuje przy minimalnym obciążaniu baterii notebooka.

Obraz
© (fot. Logitech)

*Logitech Comfort Lapdesk for Notebooks *
Zaprezentowana w grudniu 200. r. Logitech Comfort Lapdesk to pierwsza z podstawek Logitech. Produkt chroni użytkownika przed nadmiernym gorącem emitowanym przez notebook dzięki czterem, specjalnie zaprojektowanym warstwom. Dolna została skonstruowana przy użyciu miękkiej, oddychającej tkaniny (często używanej przy produkcji sprzętu sportowego) oraz komory przepuszczającej powietrze pomiędzy podstawą podpórki a jej górną warstwą, tak aby zoptymalizować odprowadzani ciepła. Co więcej, dzięki specjalnemu profilowi, podstawka dotyka nóg użytkownika tylko w czterech miejscach, zapewniając tym samym swobodny przepływ powietrza oraz odpowiednią amortyzację.

Cena i dostępność
Podstawka Logitech Notebook Pad N11. powinna pojawić się w sprzedaży w Polsce w kwietniu 2009 r. Sugerowana przez producenta cena detaliczna urzadzenia wyniesie 139 PLN. Podstawka Logitech Comfort Lapdesk for Notebooks jest dostępna w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 179 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)