Chłodzące podstawki pod laptopa Modecom GO

Chłodzące podstawki pod laptopa Modecom GO
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.08.2012 14:54, aktual.: 16.08.2012 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modecom wprowadził na rynek serię trzech podkładek pod laptopy. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom, podkładki charakteryzują się doskonałym odprowadzaniem ciepła emitowanego przez rozgrzany komputer, co chroni jego podzespoły przed przegrzewaniem.

Jak zapewnia producent, dzięki właściwościom izolacyjnym produkty te mają stanowić również doskonałą barierę przed wspomnianym ciepłem, likwidując tym samym irytujące dla użytkowników poczucie dyskomfortu.

Główną część podkładek stanowi wykonana z tworzywa płyta, która dzięki swym właściwościom cieplnym przyjmuje rozgrzane powietrze z dolnej części laptopa. Spodnia część podstawek, wykonana ze specjalnej, siatkowanej powłoki powierzchnia sprawia, że praca z laptopem jest komfortowa, nawet przez wiele godzin. Ciekawym rozwiązaniem jest również zamontowana w dwóch z prezentowanych trzech modeli (MC-G1. i MC-G20) wysuwana podstawka pod myszkę, która umożliwia pracę z laptopem również osobom leworęcznym. Z kolei model MC-GF11 wyposażony jest w 80mm wentylator chłodzący z zamontowanym filtrem oraz dźwignię regulacji kąta nachylenia według indywidualnych potrzeb użytkownika.

Sugerowane ceny detaliczne podkładek:

MC-GF11: 99,00 PLN brutto
MC-G10: 54,90 PLN brutto
MC-G20. 84,90 PLN brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)