Zewnętrzna pamięć i szybka karta pamięci do smartfonów

Zewnętrzna pamięć i szybka karta pamięci do smartfonów

Zewnętrzna pamięć i szybka karta pamięci do smartfonów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.07.2014 12:07

Kingston wprowadza na rynek zewnętrzną pamięć do telefonów DataTraveler microDuo 3.0 i kartę microSD klasy 10 osiągającą prędkości 90MB/s (zapis) i 45MB/s (odczyt).

DataTraveler microDuo 3.0 pełni funkcję pamięci zewnętrznej dla smartfonów i tabletów posiadających interfejs OTG (On-The-Go). Dzięki gniazdom USB 3.0 i microUSB, DataTraveler microDuo 3.0 może łatwo łączyć się zarówno z urządzeniami mobilnymi, jak i komputerami PC.

DataTraveler microDuo 3.0 pozwala na zwiększenie ilości dostępnego miejsca na urządzeniach z Androidem nawet o 64GB, umożliwiając łatwe przenoszenie dużych plików, zdjęć, filmów i muzyki. Podwójny interfejs - USB 3.0 i microUSB - oraz kompatybilność z każdym urządzeniem obsługującym USB On-The-Go umożliwiają przesyłanie danych pomiędzy urządzeniami mobilnymi bez konieczności podłączania ich do komputera. Data Traveler microDuo 3.0 jest dostępny w trzech pojemnościach –. 16, 32 i 64GB. Pamięc jest jednak nieco wolniejsza od karty pamięci i jej parametry odczytu i zapisu wynoszą odpowiednio 70 mb/s oraz 15 mb/s (10 mb/s dla wersji 16 GB).

Karta microSD

Nowa karta microSDHC/SDXC UHS-I klasy 1. oferuje szybkość odczytu 90MB/s i zapisu 45MB/s. Karty dostępne są w trzech pojemnościach 16, 32 i 64GB. Technologia UHS-I umożliwia rejestrowanie pełnych sesji wideo HD, wideo 3D i płynną transmisję w czasie rzeczywistym, bez zacięć i zakłóceń. Prędkość odczytu to 90 mb/s a prędkość zapisu to 45 mb/s.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)