Zdobądź dyplom z projektowania iPhone/Cocoa

Zdobądź dyplom z projektowania iPhone/Cocoa

12.08.2009 15:59, aktual.: 27.08.2009 14:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli już posiadasz stopień naukowy lub odrobinę wiedzy na temat programowania i chciałbyś spróbować swoich sił w pisaniu programów na iPhone, powinieneś przyjrzeć się bliżej ofercie Uniwersytetu Waszyngtońskiego w Seattle. Oferuje on bowiem od niedawna możliwość uzyskania dyplomu z “projektowania iPhone i Cocoa”. Nauczysz się tam podstaw projektowania iPhone’a i Maca w zaledwie 90 planowych godzin (trzy rodzaje zajęć)

Plotki głoszą, że od przyszłego roku program może być rozszerzony o zajęcia online. Można sobie wyobrazić jaką popularność zyska w kampusie UW. Sam kurs został zaprojektowany w gwiazdorskiej obsadzie doradców, wliczając projektantów z NewsGator oraz OMNI Group, a także ekspertów z Microsoft, Google i Disney Interactive. Póki co rekrutacja została zakończona.

Podczas gdy istnieje niezliczona ilość książek, stron internetowych i innych źródeł nauki programowania Cocoa, wydaje się to być pierwsza oficjalna, kończąca się dyplomem ścieżka do kontynuacji nauki ściśle pod kątem iPhone. Można oczywiście dalej pisać programy na Maca, ale nietrudno się domyślić, że w dzisiejszych czasach większość uczęszczających na kurs myśli głównie o zarabianiu na tym pieniędzy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)