Wysyp akcesoriów komputerowych Sweex

Wysyp akcesoriów komputerowych Sweex

Wysyp akcesoriów komputerowych Sweex
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.09.2011 15:15

Sweex wprowadził do sprzedaży nową serię akcesoriów komputerowych - wśród nich znalazły się myszy optyczne, głośniki na USB, kamera internetowa, zestaw do wideokomunikacji oraz hub USB.

Firma zaprezentowała m.in. dwa modele myszy optycznych (Mouse USB MI06. oraz MI061) - charakteryzują się one rozdzielczością sensora na poziomie 1000 dpi i niewielkimi rozmiarami. Różnica między urządzeniami polega na tym, że pierwsze przeznaczone jest dla użytkowników preferujących klasyczne, wyraźnie wybrzuszone myszy, zaś drugie - dla osób, którym wygodniej pracuje się za pomocą płaskiego "gryzonia".

Dla użytkowników, którzy często korzystają z audio i wideochatów, przeznaczone są dwa kolejne produkty - kamera Webcam USB oraz zestaw Internet Chatpack. Pierwszy z nich to standardowa kamera internetowa, podłączana do komputera za pośrednictwem portu USB i współpracująca z większością popularnych programów do rozmów wideo. Internet Chatpack to z kolei gotowy zestaw do prowadzenia rozmów wideo - w jego skład wchodzi kamera Webcam USB oraz słuchawki z mikrofonem.

Dla osób, którym brakuje portów USB Sweex przygotował hub USB. Urządzenie umożliwia łatwe doposażenie komputera w trzy dodatkowe porty USB 2.0.

Ostatnia z nowości to 2.0 Speaker Set USB - czyli zestaw głośników stereo, podłączany do komputera przez USB (głośniki nie wymagają dodatkowego zasilacza).

Ceny:
Mouse USB MI060 - 15 zł
Mouse USB MI061 - 15 zł
Hub USB Sweex - 11,90 zł
Webcam USB - 29 zł
Internet Chatpack - 45 zł
2.0 Speaker Set USB - 19 zł
Wszystkie urządzenia objęte są 12-letnią gwarancją producenta (standardowy 2-letni okres gwarancji można wydłużyć o kolejne 10 lat - po rejestracji zakupu)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)