Wysyp nowych akcesoriów Logitech, w tym klawiatura do Tv

Wysyp nowych akcesoriów Logitech, w tym klawiatura do Tv

17.08.2011 10:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech wprowadza na rynek Wireless Touch Keyboard K400, bezprzewodową klawiaturę z touchpadem. Oprócz niej pokazano zestaw akcesoriów komputerowych – Colour Collection - w żywych, oryginalnych barwach i wzorach.

Logitech Wireless Touch Keyboard K40. została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy podłączają swój laptop do telewizora. Wbudowany w klawiaturę 3,5-calowy touchpad z technologią multi-touch ułatwia nawigowanie i eliminuje potrzebę użycia dodatkowej myszki.

Obraz
© (fot. Logitech)

Do pracy urządzenia nie są wymagane żadne sterowniki oraz konfiguracja. Wystarczy podłączyć mały odbiornik Logitech Unifyng do portu USB i urządzenie jest gotowe do pracy. Dzięki optymalizacji zużycia energii K400 może przepracować na jednej baterii nawet rok. Klawiaturę wyceniono na 160zł.

Colour Collection

Nowe urządzenia Logitech z serii Colour Collection zaprojektowano po to, by każdy z użytkowników mógł wyrazić własny styl poprzez akcesoria komputerowe, których używa. Urządzenia są stylowo ozdobione, łącząc zaawansowanie technologiczne z ręcznie zdobionymi elementami. Można się spodziewać, że wzorzyste myszy, czy klawiatura przypadną do gustu części kobiet.

Obraz
© (fot. Logitech)

Logitech Colour Collection daje możliwość wyrażenia siebie poprzez sprzęt za cenę od 84,99 PLN do 124,99 PLN, w zależności od produktu. Nowe urządzenia będą dostępne w Europie tego lata. W skład linii wchodzi kamerka internetowa, klawiatura i myszki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)