Wysyp nowych słuchawek Maxell

Wysyp nowych słuchawek Maxell

Wysyp nowych słuchawek Maxell
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.08.2014 14:35

Maxell wprowadza do sprzedaży nową linię słuchawek dousznych z neodymowymi przetwornikami.

Na rynek trafią jednocześnie trzy modele serii M: MXH-RF500S, MXH-DD600. oraz MXH-DBA700S. Wszystkie zostały wyposażone w neodymowe przetworniki, które mają zapewnić wysoką jakość dźwięku.

Model MXH-RF500S wyposażony został w 10mm przetworniki i podwójną komorę basową. Technologia komory basowej poszerza zakres dźwięku, odtwarzając bogaty bas i czysty dźwięk na wysokich, średnich i niskich częstotliwościach. Zakres przenoszenia słuchawek wynosi od 20Hz do 20kHz, a czułość to 103dB. Dzięki 30cm kablowi, słuchawki MXH-RF500S mogą być przyłączone bezpośrednio do odtwarzacza MP3, umieszczonego w górnej kieszeni. Kabel, przedłużający przewód do maksymalnej długości 1.2m, zawiera mikrofon i podręczny regulator głośności, które umożliwiają prowadzenie rozmów przez telefon. Cena: 200 zł.

Słuchawki MXH-DD600S wyróżniają się dwoma niezależnymi głośnikami dynamicznymi (6mm głośnik wysokotonowy i 8mm głośnik basowy). Dzięki takiemu połączeniu, słuchawki MXH-DD600S powinny reprodukować szeroki zakres tonalny. Całość zamknięta została w aluminiowej obudowie. Pasmo przenoszenia słuchawek zawiera się w przedziale od 20Hz do 20kHz, a czułość kształtuje się na poziomie 95dB. Cena: 400 zł.

Ostatnim wprowadzanym na rynek modelem serii M, jest MXH-DBA700S. Słuchawki wyposażone zostały w dwa uzupełniające się głośniki hybrydowe. Przetwornik zrównoważony odpowiada za odbiór wysokich częstotliwości, a dynamiczny driver dostarcza za resztę pasma. Zakres przenoszenia wynosi od 20Hz do 20kHz, a ich czułość to 98dB. Cena: 440 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)