Webshots Desktop 3.1.5.7617 - codziennie nowe zdjęcia na tapecie

Webshots Desktop 3.1.5.7617 - codziennie nowe zdjęcia na tapecie

Webshots Desktop 3.1.5.7617 - codziennie nowe zdjęcia na tapecie
Źródło zdjęć: © IDG.pl
04.04.2010 11:30, aktualizacja: 06.04.2010 10:24

Internet to niewyczerpane źródło bezpłatnych zdjęć, tapet i kalendarzy. Jeżeli znudził ci się wygląd twojego pulpitu zainstaluj Webshots Desktop, który zadba byś oglądał zawsze nowe i najwyższej jakości grafiki.

Webshots Destop to połączenie programu do zarządza zdjęciami z menadżerem tapet i wygaszaczem ekranu. Aplikacja pobiera fotki z internetowego serwisu, w którym swoje prace zamieszczają fotografowie amatorzy i profesjonaliści. Za część prac, zwłaszcza tych w najwyższych rozdzielczościach trzeba płacić, ale te gorszej jakości udostępniane są za darmo. Codziennie można pobrać fotki dnia, dostępne są też publikowane w Internecie albumy użytkowników serwisu. Liczba zdjęć jest ogromna.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Zapisane na dysku kolekcje można organizować w albumy, opisywać komentować. Do albumów łatwo dołączyć własne prace. Webshots Desktop przeszuka lokalne zasoby i pobierze pliki z aparatu. Wyszukane samodzielnie zdjęcia można dodać do bazy metodą przeciągnij i upuść.

Aplikacja zadba również o to, by na pulpicie pojawiała się regularnie nowa tapeta, uzupełniona o aktualny kalendarz i żeby wygaszacz ekranu wyświetlał zawsze nowe obrazki. Fotografie mogą posłużyć, jak kartki elektroniczne, można również zamówić profesjonalnej jakości wydruki najciekawszych prac.

Nielimitowany dostęp do zdjęć najwyższej jakości wymaga rejestracji w serwisie i opłaty 2. dolarów rocznie. Dostęp ograniczony jest bezpłatny. Webshots Desktop nie ma polskiej wersji językowej.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)