Nowe kieszenie na HDD Sweex

Nowe kieszenie na HDD Sweex

Nowe kieszenie na HDD Sweex
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
09.11.2011 13:47, aktualizacja: 09.11.2011 14:12

HDD Enclosure USB firmy Sweex to "kieszeń" na dysk, umożliwiająca łatwe przekształcenie klasycznego dysku HDD w nośnik podłączany do dowolnego komputera za pośrednictwem złącza USB 2.0. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach - dla dysków z interfejsem IDE lub SATA II

HDD Enclosure USB przyda się np. osobom, które obecnie korzystają z komputera przenośnego, ale posiadają również tradycyjny 3,5-calowy dysk (lub dyski). Dzięki nowemu produktowi Sweex mogą one szybko przekształcić zalegający na półce HDD, w wygodny w użyciu dysk USB.

Urządzenie posiada ciemną obudową ze szczotkowanego aluminium. Do zestawu dołączona jest podstawka oraz zewnętrzny zasilacz (dzięki temu, że nie jest on umieszczony w obudowie, kieszeń nie nagrzewa się). Kieszeń wyposażona jest również we włącznik oraz złącze USB 2.0.

Wymiary produktu to 185 x 31 x 114 mm, zaś waga - 205 g. Cenę wersji przeznaczonej do współpracy z dyskami IDE ustalono na 59 zł, zaś wersji dla dysków SATA II - na 79 zł. Produkt objęty jest 12-letnią gwarancją producenta (2-letnią standardową gwarancją z możliwością wydłużenia o kolejne 10 lat - po rejestracji na stronie Sweex.com).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)