Unreal Engine 3 zawitał do... hoteli

Unreal Engine 3 zawitał do... hoteli

Unreal Engine 3 zawitał do... hoteli
Źródło zdjęć: © Hilton Garden
01.02.2008 00:30, aktualizacja: 01.02.2008 08:20

W hotelach Hilton Garden Inn pracownicy będą uczyć się postępowania z klientami wykorzystując Ultimate Team Play. Jest to gra treningowa zbudowana z wykorzystaniem Unreal Engine 3.

Silnik Unreal Engine 3 daje twórcom gier fantastyczne możliwości - http://www.pcworld.pl/artykuly/43532_4.html, jednak użytkownicy rzadko kiedy myślą o nim jako o czymś więcej niż tylko narzędziu rozrywki. A jednak!

Firma Virtual Heroes znana jest z produkcji oprogramowania m.in. dla tajnych służb Stanów Zjednoczonych. Tym razem zamówienie przyszło od Hiltona: programiści stworzyli wirtualny świat, w którym pracownicy hotelu mają sobie radzić z typowymi problemami. W każdej sytuacji liczy się szybkość reakcji oraz jej rodzaj, który wpływa na ostateczny wynik SALT ( Satisfaction and Loyalty Tracking ) hotelu.

Dzień dobry, czym mogę służyć?

Program treningowy ma postać normalnej gry 3D. Uwzględnienie współczynnika SALT pozwala na ocenę zespołu jako całości, a nie tylko poszczególnych pracowników. W czasie kontaktu z wirtualnym gośćmi, personel ma do wyboru listę odpowiedzi-reakcji, które pozwolą na usatysfakcjonowanie klienta bez przerywania typowych obowiązków.

Gra w wersji pełnej - uwzględniająca pracowników technicznych czy kelnerów - ma się pojawić w styczniu 2009 roku. Używana obecnie edycja beta pozwala na trening w roli recepcjonisty/recepcjonistki.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)