Tani Dual SIM - myPhone 3020 BUENO

Tani Dual SIM - myPhone 3020 BUENO
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.11.2011 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele funkcji i atrakcyjna cena - to główne zalety wchodzącego właśnie do sprzedaży myPhone 3020 BUENO. Cena? Zaledwie 149 złotych.

myPhone 302. BUENO pomimo niskiej ceny został w miarę dobrze wyposażony, jak na tę kategorię telefonów. Oprócz obsługi dwóch kart SIM jednocześnie i wyświetlacza 1,8" TFT, na liście znajdziemy m.in. odtwarzacze audio i video, radio FM z możliwością nagrywania, dyktafon, czy moduł Bluetooth. Telefon obsługuje karty pamięci micro SD, co zwiększa jego funkcjonalność jako odtwarzacza, a po podłączeniu do komputera pozwala BUENO pełnić rolę dysku przenośnego. Funkcjonalność modelu 3020 uzupełnia szereg aplikacji, takich jak: organizer, kalkulator, konwerter jednostek i gry.

Wybór ostatecznego wyglądu tego telefonu poprzedzony został serią badań fokusowych. W ich wyniku wybrane zostały trzy wersje kolorystyczne - do wersji czarnej dołączyły wersje biało-niebieska i czarno-żółta.

Telefon zasilany jest baterią litowo-jonową o pojemności 650 mAh. Pozwala ona na przeprowadzenie do 4 godzin rozmów, a w stanie czuwania telefon powinien wytrzymać do 7 dni.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także