Dwie nowości myPhone

Dwie nowości myPhone

07.06.2011 11:01, aktual.: 07.06.2011 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wrocławski producent telefonów komórkowych myPhone prezentuje dwie premiery – myPhone 6600 FREE i myPhone 1030 HALO. Pierwszy to praktyczny telefon Dual SIM, drugi zaś to przedstawiciel serii myPhone Simple Life.

myPhone 6600 FREE to najnowszy Dual SIM ze znakiem myPhone. Telefon obsługuje dwie karty SIM bez konieczności przełączania lub przelogowywania. Obudowa urządzenia jest natomiast połączeniem tworzyw sztucznych podwyższonej jakości z metalami.

W telefonie znajdziemy odtwarzacz plików audio i video (obsługę tych pierwszych upraszczają cztery dedykowane klawisze umieszczone tuż pod wyświetlaczem), moduł bluetooth, czytnik kart microSD, dyktafon, czy takie rzeczy jak: latarka, przelicznik walut, kalendarz, kalkulator, alarm. Telefon ma kolorowy ekran o przekątnej 2,2”. i rozdzielczości 240x320 pikseli, a także aparat cyfrowy z opcją nagrywania filmów video.

Obraz
© (fot. myPhone)

myPhone 6600 FREE z dwiema kartami SIM wytrzymuje do 10 dni w stanie czuwania albo do 4 godzin rozmów. Sugerowana cena detaliczna telefonu to 299 złotych brutto.

myPhone 1030 HALO –. to nowy przedstawiciel serii myPhone Simple Life, telefonów o podstawowej funkcjonalności. Telefon cechują duże klawisze z czytelnym opisem, kontrastowy wyświetlacz, blokada klawiatury, latarka i radio włączone dedykowanymi włącznikami z boku obudowy i funkcja SOS pozwalająca wezwać pomoc w sytuacji awaryjnej.

Obraz
© (fot. myPhone)

Obudowa 103. HALO wykonana została z tworzyw sztucznych z chromowaną ramką. Telefon wyposażono w baterię o pojemności 800mAh pozwalającą na przeprowadzenie 4,5-godzinnej rozmowy lub na działanie urządzenia w stanie czuwania do 13 dni.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 1030 HALO to 149 złotych brutto.

Telefony objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)