Rynkowe nowości Xeroxa

Rynkowe nowości Xeroxa

Rynkowe nowości Xeroxa
Źródło zdjęć: © IDG
30.05.2008 15:00, aktualizacja: 02.06.2008 09:29

Firma Xerox wprowadziła do sprzedaży nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla użytkowników indywidualnych oraz małych i dużych grup roboczych.

Phaser 3100MFP -
to wielofunkcyjne urządzenie łatwe w obsłudze, posiadające między innymi funkcję skanowania do e-mail oraz funkcję o nazwie Optical Character Recognition, która umożliwia zamianę papierowych dokumentów w edytowalne pliki elektroniczne. Urządzenie wyposażono w złącze USB sieci bezprzewodowej, które umożliwia połączenie z cyfrowym telefonem bezprzewodowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu oba urządzenia mogą być używane jednocześnie. Phaser 310. MFP pracuje z prędkością 21 stron A4 na minutę i ma niskie koszty eksploatacji.

Obraz
© (fot. IDG)

Cena urządzenia dla klienta końcowego kształtować się będzie na poziomie 549 zł brutto w wersji podstawowej oraz 699 zł brutto w wersji rozbudowanej. Produkt objęto dwuletnią gwarancją.
Phaser 3250 -
to kompaktowa drukarka z możliwością druku dwustronnego, dedykowana użytkownikom indywidualnym oraz małym grupom roboczym. Dostępna jest również w wersji z kartą sieciową. Drukarka pracuje z prędkością 28 stron A4 na minutę.
Standardowa gwarancja wynosi 24 miesiące.

Phaser 3600 -
to urządzenie drukujące 38 stron A4 na minutę, które obsługuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa druku oraz dodatkowo może zostać wyposażone w funkcję druku dwustronnego i pracy w sieci. Wbudowany serwer www Centreware Internet Services pozwala zdalnie skonfigurować urządzenie, zainstalować i zarządzać.
Sugerowana cena od 1699 zł brutto.
Drukarka posiada w standardzie 24 miesiące gwarancji w miejscu instalacji.
Phaser 3635MFP -
urządzenie pracuje z prędkością 35 stron na minutę w formacie A4 i obsługuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa takie jak: moduł usuwania ( nadpisywania ) danych, szyfrowanie danych, czy narzędzia służące do weryfikacji dostępu do urządzenia. Dodatkowo urządzenie wyposażono w najnowsze rozwiązania z zakresu skanowania oraz pracy w sieci. Po raz pierwszy w urządzeniu A4 zastosowano typ interfejsu użytkownika, charakterystyczny dla urządzeń formatu A3. Oznacza to, że Phaser 3635MFP może obsługiwać takie aplikacje jak: Equitrac ( księgowość ), Omtool ( faksowanie ) i Nuance X-Solutions ( skanowanie ).

Produkt objęto roczną gwarancją. Ceny urządzenia w zależności od wyposażenia
i konfiguracji zaczynają się od 3 699 zł brutto dla klienta końcowego.

Work Centre 5016 i WorkCentre 5020 -
urządzenia polecane są małym i średnim przedsiębiorstwom. Drukują z prędkością, odpowiednio 16 i 20 stron A4 na minutę i są wyposażone w procesor 400MHz oraz tacę o pojemności do 800 kartek. WorkCentre 5020 obsługuje funkcje Power Safe oraz Toner Save, które pozwalają kontrolować zużycie energii i tonera. Dodatkowa funkcja "ID Card Copy" umożliwia jednoczesne kopiowanie dwóch stron dokumentu na jednej stronie, co przydaje się szczególnie podczas kopiowania dokumentów tożsamości.

Cena urządzeń będzie znana w połowie czerwca. Produkty objęto dwuletnią gwarancją.

WorkCentre 5225/5230 -
to modułowe i łatwe w zarządzaniu kombajny, wyposażone w platformę Xerox EIP ( Extensible Interface Platform ). Urządzenia zaopatrzono w funkcje bezpieczeństwa, np.: zabezpieczone hasłem skanowanie, moduł usuwania ( nadpisywania ) danych z dysku twardego oraz szyfrowanie danych. Drukują z prędkością, odpowiednio 25 i 30 stron A4 na minutę. Rozbudowane funkcje skanowania, drukowania i faksowania mogą zostać dodane na życzenie klienta.

Ceny podstawowych konfiguracji wynoszą: WorkCentre 5225 - 6999 zł brutto, WorkCentre 5230 - 7599 zł brutto dla klienta końcowego.
Urządzenia posiadają 1 rok gwarancji w miejscu instalacji.
Więcej informacji - www.office.xerox.com/multifunction-printer/multifunction-under-30ppm/workcentre-5225/plpl.html - http://www.office.xerox.com/multifunction-printer/multifunction-under-30ppm/workcentre-5225/plpl.html

Phaser 5550 -
drukarka dedykowana jest średnim i dużym grupom roboczym, która współpracuje z oprogramowaniem PhaserSMART - narzędziem służącym do diagnozowania i usuwania problemów on-line. Phaser 5550 drukuje do 50 stron A4 na minutę ( 50 obrazów na minutę przy druku dwustronnym ).
Cena detaliczna podstawowej konfiguracji wynosi 6999 zł brutto.
Drukarka posiada w standardzie 24 miesiące gwarancji w miejscu instalacji.
Więcej informacji - www.office.xerox.com/printers/laser-printers/phaser-5550/plpl.html - http://www.office.xerox.com/printers/laser-printers/phaser-5550/plpl.html

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)