Wysyp nowości Razer na targach Gamescom

Wysyp nowości Razer na targach Gamescom

Wysyp nowości Razer na targach Gamescom
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.08.2012 09:57, aktualizacja: 16.08.2012 12:11

Podczas targów gamescom 2012 Razer pokazał kilka nowych urządzeń. Wśród nich znajdują się myszy, podkładki, zestawy słuchawkowe i klawiatury.

Pierwszą z nowości jest mysz Razer DeathAdder oraz dedykowana do niej podkładka Razer Goliathus. Oba produkty stworzono we współpracy z drużyną zawodowych graczy MOBA Counter Logic Gaming. Głównymi cechami myszki DeathAddder są jej ergonomia oraz czujnik podczerwieni Razer Precision 3.5. o czułości 3500dpi. Myszka charakteryzuje się także czasem reakcji na poziomie 1 m i 16-bitowym trybem przekazywania danych. Urządzenie wyposażono także w pięć programowalnych przycisków, a także funkcję przełączania czułości „w locie”.

Drugi tryb funkcji panelu to czuły trackpad typu multi-touch z wbudowanym systemem sterowania gestami, oferującym alternatywną metodę nawigacji w grze oraz poza nią.

Dzięki funkcji Razer Synapse 2.0. systemowi zapisu ustawień w chmurze, Razer DeathStalker Ultimate automatycznie zachowuje ustawienia osobiste i profile klawiatury w chmurze. Zapisane ustawienia można odtworzyć na każdym komputerze, przy użyciu jakiejkolwiek klawiatury Razer DeathStalker Ultimate.

Trzecią z nowości jest zestaw słuchawkowy Razer Kraken Pro oraz słuchawki Razer Kraken. Obydwa urządzenia zostały ergonomicznie zaprojektowane, tak aby zapewniać graczom odpowiedni komfort użytkowania.

288768343891458195
© (fot. Materiały prasowe)

Lewa słuchawka zestawu Razer Kraken Pro jest wyposażona w pełni składane ramię jednokierunkowego mikrofonu. Zastosowanie elastycznego materiału pozwala na optymalne dostosowanie położenia mikrofonu. Słuchawki wyposażono w 40-milimetrowe głośniki z magnesami neodymowymi i system zamkniętych nauszników z miękką wyściółką, który powinien zapewnić odpowiednią izolację od dźwięków otoczenia.

Pasmo przenoszenia dźwięków zawiera się w przedziale od 20Hz do 20,00. Hz, a impedancja słuchawek wynosi 32 Omy prze 1KHz. Ich moc określono na 50 mW. Pasmo przenoszenia mikrofonu to natomiast 100 – 10,000 Hz, a stosunek sygnału do szumu to 52dB.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)