Rusza Społeczny Operator Telekomunikacyjny

Rusza Społeczny Operator Telekomunikacyjny
Źródło zdjęć: © Jupiter Images

29.06.2010 19:49, aktual.: 30.06.2010 09:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spółka TelePolska rozpoczęła realizację projektu Społecznego Operatora Telekomunikacyjnego (SOT), oferując usługi telefoniczne oraz dostęp do Internetu, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W ramach projektu, uruchomiony został specjalny pakiet usług, z którego część dochodów przeznaczona będzie na Organizacje Pożytku Publicznego.

Spółka TelePolska rozpoczęła realizację projektu Społecznego Operatora Telekomunikacyjnego (SOT), oferując usługi telefoniczne oraz dostęp do Internetu, zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. W ramach projektu, uruchomiony został specjalny pakiet usług, z którego część dochodów przeznaczona będzie na Organizacje Pożytku Publicznego, przy ich aktywnym zaangażowaniu. Plany taryfowe w Ofercie Specjalnej SOT gwarantują przekazywanie środków przez cały czas trwania okresu promocyjnego.

Abonent sam wybiera jedną z usług oferowanych w ramach Oferty Specjalnej SOT oraz jedną z Organizacji Pożytku Publicznego, na którą chce przeznaczać środki ze swojego rachunku. Następnie TelePolska przekazuje określoną kwotę wsparcia na realizację celów statutowych wybranej przez klienta Organizacji - 2 złote z abonamentu oraz 2% od przychodu z wygenerowanych przez abonenta połączeń. Co miesiąc, z każdą fakturą klient otrzymuje informacje dotyczące wysokości wsparcia, jakie zostało przekazane z opłaconego rachunku. Abonent nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów, otrzymuje gwarancję przejrzystości rozliczeń i pewność, że pomoc dociera do potrzebujących.

Pierwszą Organizacją Pożytku Publicznego, z którą TelePolska podpisała umowę partnerską jest SOS Wioski Dziecięce. SOS Wioski Dziecięce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Kinderdorf International, obecnej w 132 krajach na całym świecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)