Rusza operator dla „prawdziwych facetów”

Rusza operator dla „prawdziwych facetów”
Źródło zdjęć: © WP.PL

07.02.2008 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W środę rozpoczęcie działalności ogłosił Mobilking, kolejny operator wirtualny (MVNO), jaki pojawił się na polskim rynku. Ofertę kieruje do „prawdziwych facetów” dlatego oprócz połączeń głosowych oferuje przed wszystkim męskie treści – sport, erotykę i rozrywkę.

W środę rozpoczęcie działalności ogłosił Mobilking, kolejny operator wirtualny (MVNO), jaki pojawił się na polskim rynku. Ofertę kieruje do „prawdziwych facetów”. dlatego oprócz połączeń głosowych oferuje przed wszystkim męskie treści – sport, erotykę i rozrywkę. Mobilking oferować będzie wyłącznie karty pre paid, z jedną stawką za minutę połączenia SMS do wszystkich operatorów. Korzystać będzie z infrastruktury Ery.

Stawka jaką oferuje Mobilking to 5. gr. brutto za minutę rozmowy i 15 gr. za SMS-a. Za 3,66 zł brutto można będzie zamawiać sobie informacje na bieżąco o zmianach wyniku wybranego meczu.

Karty będzie można nabyć między innymi w sklepach Żabka, kioskach współpracujących z Kolporterem i niezależnych sklepach z telefonami komórkowymi.

Nowy telekom zakłada, że do końca 200. r. pozyska około 200 tys. abonentów. Operatorem Mobilking jest Mobile Entertainment Company, firma należąca do czeskiego funduszu Penta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)