Przetestuj HTC One X i dostań go na własność!

Przetestuj HTC One X i dostań go na własność!

23.04.2012 16:37, aktual.: 24.04.2012 08:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HTC One X to kolejny, nowoczesny smartfon, który przetestują uczestnicy szóstej edycji zabawy Testuj z Orange.

Testuj z Orange HTC One X, to kolejna edycja zapoczątkowanych przez Orange otwartych testów nowoczesnych smartfonów, w których może wziąć udział każda osoba pełnoletnia niezależnie od tego, czy jest klientem sieci. Aby zostać testerem wystarczy do 6 maja br., wypełnić formularz rejestracyjny na stronie www.testuj.orange.pl i odpowiedzieć na pytanie eliminacyjne. Lista osób, które pomyślnie przejdą eliminacje do najnowszej edycji zostanie opublikowana 1. maja br., a zwycięzcy otrzymają powiadomienia drogą e-mailową.

100 finalistów otrzyma do testów HTC One X ze starterem Orange Free na Kartę, który umożliwi im mobilną realizację zadań konkursowych. W czasie testów, które potrwają do 24 czerwca, będą dzielili się swoimi doświadczeniami na blogu www.testuj.orange.pl. Zrealizują także zadania konkursowe nawiązujące tym razem do tematyki sportowej, towarzyszącej najnowszej edycji zabawy.

Jakość wykonania zadań oraz zawartość merytoryczna blogów będzie przedmiotem oceny jury, które wyłoni 5. laureatów konkursu. Nagrodą dla nich będzie testowany smartfon HTC One X, który stanie się ich własnością.

W poprzednich edycjach konkursu testowane były Motorola Flipout, Motorola Defy, HTC ChaCha, HTC 7 Mozart oraz Nokia Lumia 800 (www.chacha.orange.pl, www.defy.orange.pl, www.flipout.orange.pl oraz testuj.orange.pl/mozart, testuj.orange.pl/lumia800)
.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)