HTC ChaCha od Orange. Testuj i wygrywaj!

HTC ChaCha od Orange. Testuj i wygrywaj!

HTC ChaCha od Orange. Testuj i wygrywaj!
13.06.2011 14:52, aktualizacja: 06.07.2011 12:34

Orange zorganizował ciekawy, wakacyjny konkurs. Nagrodą są w nim telefony HTC ChaCha, których jeszcze nie ma na polskim rynku. Zwycięzcy otrzymają je zatem jako pierwsi w kraju.

Orange zorganizował ciekawy, wakacyjny konkurs. Nagrodą są w nim telefony HTC ChaCha, które dopiero pojawią się na polskim rynku. Zapraszamy do zgłaszania zadań testowych dla osób, które wyłoniono do testów telefonów i poznania opinni testerów o HTC ChaCha.

W kwalifikacjach wybrano aż 100 testerów, z których 50 wygra telefon na własność. 1 lipca wyłoniono listę testerów, ale zabawa dla wszystkich trwa nadal. Każdy może bowiem zgłosić zadanie testowe na stronie: http://chacha.orangespace.pl/blog/zaproponuj-zadanie/2011/06/27/zapraszamy-do-zglaszania-zadan-testowych i wygrać nagrodę niespodziankę.

Obraz

Testerzy dzielą się wrażeniami z innymi użytkownikami na swoich blogach utworzonych na orangespace.pl. Listę wszystkich testerów i ich blogów z opiniami można sprawdzić na www.chacha.orange.pl. Orange, na każdy tydzień wakacji przygotuje nowe zadania: 1 zadanie od Orange i 1 zadanie wybrane spośród zgłoszonych od użytkowników i opublikuje je na stronie konkursu www.chacha.orange.pl. Spośród testerów zostanie wyłoniona grupa 5. osób, które najlepiej wykonały wszystkie zadania i najciekawiej opisały swoje przygody z HTC ChaCha. Oceniane będą rzetelność, kreatywność, pomysłowość, więc macie okazję się wykazać. Zwycięzcy zatrzymają telefon na własność. Autorzy wybranych pomysłów na zadania testowe zostaną zaś nagrodzeni niespodziankami.

Poznaj opinie testerów o HTC ChaCha o nowoczesnym, multimedialnym smartphonie, który wyposażono zarówno w dotykowy ekran, jak i w pełną klawiaturę QWERTY. Telefon jest także w pełni zintegrowany z Facebookiem, wyposażony w odtwarzacz MP3, 5-mpx aparat fotograficzny, GPS czy Wi-Fi. Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android, a to oznacza, że posiada dostęp do tysięcy aplikacji i gier, z których większość jest całkowicie za darmo. Zastosowany w telefonie procesor taktowany jest z częstotliwością 800 Mhz i wspomagany jest 512 MB pamięci RAM. Sprawdź: www.chacha.orange.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)