Problemy z ekranem HTC One X

Problemy z ekranem HTC One X17.04.2012 10:23
Problemy z ekranem HTC One X
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

HTC One X z fabrycznymi niedoróbkami? Jak donoszą niektórzy użytkownicy najnowszego, bazującego na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich smartfonu HTC, jego ekran nie działa do końca tak, jak powinien.

Na forum XDA developers pojawiły się wpisy (i filmiki) informujące o tajemniczych błędach w funkcjonowaniu wyświetlacza flagowej słuchawki tajwańskiej firmy. Właściciele urządzeń twierdzą, że w górnej części ekranu One X regularnie występują dziwne, zaprezentowane na poniższym klipie zakłócenia. Ponadto –. część userów donosi o występujących w ich egzemplarzach smartfonu kłopotach związanych z niepoprawnym podświetlaniem wyświetlacza. Ciekawe. Co warte odnotowania – wady nie występują we wszystkich egzemplarzach. Pozostali właściciele tajwańskiego Androida nie odnotowali ich występowania.

Póki co –. nieznane są przyczyny pojawienia się obydwu usterek. Według wstępnych ustaleń forumowiczów, mogą być one związane z wadliwym działaniem sterowników HTC One X. Taki problem powinien naprawić rychły firmowy fix-update jego oprogramowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)